Головна Політика Недотримання заборони перевезень на Львівщині каратимуть штрафом

Недотримання заборони перевезень на Львівщині каратимуть штрафом

402
0

Про це сьогодні, 20 березня, у межах брифінгу наголосив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень.

«Вкотре наголошую на інформації, що на сьогодні будь-які регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на міжміських, приміських, внутрішньо обласних та між обласних маршрутах заборонені», – повідомив Тарас Грень.

Допускаються лише спеціальні регулярні перевезення, де замовником є відповідні організації, установи та підприємства, які забезпечують життєдіяльність області.

«Допускаються лише спеціальні регулярні перевезення, де замовником є відповідні організації установи підприємства, які забезпечують життєдіяльність області. Наголошую досідати, зупиняти маршрутні автобуси та пробувати потрапити в них є некоректним», – додає Тарас Грень.

«Щодо спеціальних регулярних перевезень, то тут мають бути договори між підприємствами та перевізником. Щоб уникнути непорозумінь – усе повинно бути документально підтверджено. Усі тимчасові схеми мають бути погоджені адміністрацією та Управлінням патрульної поліції. Нелегальних перевізників будемо контролювати. Спільно з адміністрацією будемо виїжджати і контролювати порушників» , – повідомив начальник відділу безпеки дорожнього руху Патрульної поліції Василь Шавало.

За його словами, особи, які перевозитимуть, мають бути у масках, усі сидячі місця повинні бути заповнені, а стоячих місць не повинно бути.

«На недобросовісних водіїв будемо складати адміністративні матеріали за Ст. 44 прим. 3, що передбачає суворі штрафні санкції», – додає він.

Недотримання заборони перевезень в області каратимуть штрафом

Недотримання заборони перевезень в області каратимуть штрафом

Недотримання заборони перевезень в області каратимуть штрафом

Недотримання заборони перевезень в області каратимуть штрафом