Головна Політика Обговорено перспективний план розвитку територій Кунинської та Лавриківської сільських рад

Обговорено перспективний план розвитку територій Кунинської та Лавриківської сільських рад

198
0

У Жовківському районі продовжується формування єдиного плану перспективного розвитку району. Процес формування перспективного плану включає попередні консультації з громадськістю, бюджетними фахівцями та експертним середовищем.

Тому 20 грудня, відбулись чергові громадські слухання у Кунинській та Лавриківської сільських радах, які провела керівник апарату Жовківської райдержадміністрації Анна Богуш.

Визначення стратегічного напряму розвитку економіки Жовківського району в сегменті соціально – економічного поступу, підведення підсумків господарювання по усіх галузях за останні три роки та пропозиції до плану перспективного розвитку району на період 2019 – 2021 років – питання, які обговорили сьогодні у рамках формування пропозицій до плану перспективного розвитку Жовківського району на 2019-2021 роки.

В.о. голови Кунинської сільської ради Марією Плютою були внесені пропозиції щодо ремонту дороги Кунин-Добросин, реконструкції футбольного поля, капітального ремонту дошкільного навчального закладу у 2020 році, капітального ремонту даху Кунинської загальноосвітньої школи у 2019 році, капітального ремонту фасаду та будівництво скважини для автономного водопостачання Кунинської ЗОШ. Щодо Хитрейської ЗОШ винесені пропозиції ремонту електроопалення у 2019 році та часткової заміни вікон. Також громадою запропоновано провести капітальний ремонт даху амбулаторії с. Кунин у 2019 році, ремонт електропроводки та системи теплопостачання тощо. У народних домах с. Кунин та с. Хитрейки заплановано провести капітальні ремонти дахів. Окрім того, піднімалися питання ремонту доріг, неякісного електропостачання та ремонту трансформаторів.

Голова Лавриківської сільської ради Михайло Жук озвучив пропозиції до плану перспективного розвитку щодо проведення фасадних робіт (утеплення з оздобленням фасаду) амбулаторії загальної практики сімейної медицини, ремонту доріг, капітального ремонту будинку «Просвіта» у с. Городжів у 2019 році, заміни шатрового даху ЗОШ у 2019 році, капітального ремонту даху народного дому с. Лавриків у 2021 році та проведення вуличного освітлення с. Панчишини, с. Кіпті, с. Городжів у 2020 році та с. Окопи, с. Бабії у 2021 році. Окрім того, жителі ради піднімали питання реконструкції приміщення під спортивний зал у 2020 році.

Обговорено перспективний план розвитку територій Кунинської та Лавриківської сільських рад