Головна Політика Обслуговування автобусних маршрутів Львівщини за дозвільними документами: що потрібно знати перевізникам та...

Обслуговування автобусних маршрутів Львівщини за дозвільними документами: що потрібно знати перевізникам та пасажирам громадського транспорту

87
0

В п’ятницю, 7 жовтня, відбулась нарада з перевізниками. Їм наголосили на важливості забезпечення належної роботи GPS-трекерів на приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування.

У нараді взяли участь управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА та керівників автотранспортних підприємств: ТзОВ “Авто-Лайн”, ТзДВ “Червоноградське АТП-14628”, ТзОВ “Стрийське АТП”, ТзОВ “Самбірське АТП-14608”, ТзОВ “Золочівавтотранс”, ПП “Автошлях”.

За підсумками зустрічі, перевізники зобовязались в найкоротший термін забезпечити обслуговування автобусних маршрутів загального користування згідно дозвільних документів.

Якщо ви маєте інформацію про такі порушення, звертайтесь до управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 або за номером (032) 299-91-31.

Також можна зареєструвати звернення за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112, або номером «Урядової гарячої лінії» -1545.