Головна Політика Очорнюючи Свободу, топчуться по могилах мертвих

Очорнюючи Свободу, топчуться по могилах мертвих

234
0

Відкритий лист родини Юрія Іллєнка

В одному з останніх номерів газети «Експрес» було опубліковано матеріал під кричущою назвою «Гроші Тягнибока – 4. Угода з дияволом». Не будемо коментувати очевидну брехню та нісенітниці, опубліковані в попередніх статтях цього «циклу». Зрештою, це вже було переконливо зроблено на сторінках часопису «Всеукраїнське об’єднання “Свобода”».

Але не можемо змовчати щодо брудного наклепу, опублікованого у вище згаданій статті. Автор «викривального матеріалу» Ігор Починок стверджує, що лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок має прямий стосунок до смерті Юрія Іллєнка. Не будемо зневажати пам’ять Юрія Іллєнка та виносити на загал деталі його хвороби. Але мусимо заявити – лише завдяки активному втручанню та абсолютно безплатній допомозі Олега Тягнибока Юрієві Іллєнку після жахливого діагнозу та невтішного прогнозу лікарів вдалося прожити півроку повноцінного життя, завершити багато творчих планів, в тому числі нову версію фільму «Молитва за гетьмана Мазепу». Нагадаємо також, що за добу до смерті Юрій Іллєнко заповів, щоб організацією його поховання зайнялася саме «Свобода».

Вважаємо такі жахливі спекуляції нічим іншим, як глумлінням з пам’яті Юрія Іллєнка з метою брудних політичних ігор проти «Свободи». Засліплені ненавистю люди, прагнучи якомога дошкульніше «вдарити» «Свободу», переходять усі межі. Їм недостатньо полити брудом живих – вони хочуть потоптатися по могилах мертвих.

Людмила Єфіменко-Іллєнко,
Пилип Іллєнко,
Андрій Іллєнко.