Головна Політика Очільник Львівщини розповів, чому поїхав на Конференцію з питань відновлення України у...

Очільник Львівщини розповів, чому поїхав на Конференцію з питань відновлення України у Лондон

187
0

У Лондоні триває Конференція з питань відновлення України. Участь у ній бере начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Читав коментарі про те, навіщо Козицький взагалі поїхав у Лондон. Львівщина ж та область, яка «найбільше потребує відбудови». На щастя, наша область у відносному тилу і ми не відчули на собі тих масштабів руйнувань та смертельної загрози, які знають інші області нашої держави. Але відчуваємо велику відповідальність, адже:

Ми є однією з тих областей, які щодня приймають людей з міст та сіл, де тривають активні бойові дії.

Ми лідируємо в Україні за кількістю підприємств, які релокували і яким допомогли відновили роботу вже на новому місці.

Чимало людей приїжджають на лікування та реабілітацію саме до нас.

Ми є одним із ключових майданчиків, де ухвалюють важливі рішення Всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Ми на постійному контакті з ОВА прифронтових областей і робимо все для того, щоб на їхній запит підтримати їх тим, чого люди на місцях потребують вже зараз», – зазначив очільник області.

Також Максим Козицький наголосив, що Львівщина має бути в числі перших областей, які відбудовуватимуть державу.

«І ми маємо бути в числі перших, хто буде відбудовувати нашу державу. Хто попіклується та дасть дах над головою тим, хто втратив все й починає життя з чистого аркуша. Хто забезпечить якісним та своєчасним лікуванням, психологічною допомогою. Хто почне виготовляти чи вирощувати те, що тепер у дефіциті, бо окупант зруйнував потужності в інших регіонах. Хто забезпечить роботою з гідними умовами та зарплатою.

А щоб зробити все це справді добре, треба поглянути на ситуацію комплексно, поговорити з тими, хто має відповідний досвід на міжнародному рівні, хто дасть пораду, підтримає людськими чи фінансовими ресурсами. Тому я і їздив у Лондон. На це не пішло жодної копійки з коштів платників податків – їздив за свої гроші. План робіт на найближчий час визначив», – наголосив очільник області.