Головна Політика Перевізників Дрогобиччини зобов’язали повернути попередньо чинні тарифи на проїзд у громадському транспорті

Перевізників Дрогобиччини зобов’язали повернути попередньо чинні тарифи на проїзд у громадському транспорті

146
0

У Дрогобицькій міській раді відбулось розширене засідання голів територіальних громад району з представниками Львівської ОВА та Дрогобицької РВА.

Тема – підвищення тарифів на проїзд у приміському громадському транспорті, які днями підняли перевізники.

Нагадаємо, минулими вихідними на низці маршрутів громадського транспорту, замовниками яких виступили свого часу Дрогобицька РВА та Львівська ОВА, підвищили вартість проїзду. Зростання тарифу було суттєвим та викликало справедливе обурення серед людей, які користуються послугами громадського транспорту.

Реагуючи на звернення, Управління взяло участь у виїзній нараді для детального вивчення ситуації.

«Як з’ясувалось під час обговорення, більшість перевізників порушили процедуру підвищення тарифу, так як вони провели попереднє інформування пасажирів, однак не надіслали офіційного повідомлення до замовника перевезень – ЛОВА чи РВА, як того вимагають умови договору. Відтак, перевізників, які підвищили вартість проїзду без попереднього погодження, – зобов’язано повернути попередньо діючі тарифи», – повідомляє начальник управління транспорту та звʼязку ЛОВА Степан Рудницький.

Зазначимо, що Постановою Кабінету Міністрів України № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України № 1548» виключено із повноважень обласних державних адміністрацій функцію встановлення тарифів.

Проте цього тижня Управління проаналізувало тарифи на перевезення в розрізі кожного окремого взятого перевізника, а в разі виявлення необґрунтовано завищеного підняття цін на проїзд, буде ініційовано звернення до Антимонопольного комітету України для прийняття відповідних заходів реагування.