Головна Політика Проект «Нове обличчя кордону» на Жовківщині

Проект «Нове обличчя кордону» на Жовківщині

203
0

 20 грудня, на прикордонному пункті пропуску Рава-Руська- Гребенне відбулася урочиста церемонія представлення учасників-переможців проекту «Нове обличчя кордону».

Участь у заході взяла керівник апарату Жовківської райдержадміністрації Анна Богуш. Представник РДА від імені голови Жовківської райдержадміністрації Надії Щур привітала учасників проекту із проходженням відбору у прикордонний підрозділ та висловила сподівання, що головна ідея «Нового обличчя кордону» з створення професійного, креативного, принципового персоналу матиме високий рівень довіри у населення та гостей Жовківщини. Анна Богуш привітала присутніх із прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим і побажала щастя, міцного здоров’я, добра й радості, миру, взаєморозуміння. «Нехай прийдешній рік виправдає Ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям, стабільність і впевненість у завтрашньому дні»,- завершила виступ керівник апарату.

Проект «Нове обличчя кордону» на Жовківщині

Довідково про проект:

1 лютого 2018 року в Державній прикордонній службі України розпочався конкурс на зайняття посад в рамках проекту «Нове обличчя кордону»

До участі в конкурсі запросили молодих, амбітних і вмотивованих людей, які бажають проходити службу в реформованих підрозділах відомства і спроможні стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону.

Кожен, хто пройшов відбір, гарантовано отримає стабільну та престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення – від 9 тисяч гривень, гарантований соціальний захист, якісне медичне обслуговування, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар’єрного зростання.

Поточний набір провели у прикордонні підрозділи «Львів-аеропорт» і «Рава-Руська», що на Львівщині, та Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».

Конкурс проводять і серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України – на посади сержантського та офіцерського складу, і серед цивільної молоді – на посади сержантського складу.

Проект «Нове обличчя кордону» проходить за підтримки експертів Прикордонної варти Республіки Польща, представників МОМ та посольства США в Україні.

Процедура відбору традиційно розпочинається з подачі електронної анкети кандидата, яку приймає та обробляє автоматизована електронна система проекту без втручання посадових осіб Держприкордонслужби.

Кандидатів, які заповнили анкету та відповідають вимогам Держприкордонслужби, допускатимуть до участі у подальшому відборі. Він передбачає, зокрема, тестування на загальні здібності, з іноземної мови та психологічне тестування, проходження медичної комісії і перевірку рівня фізичної підготовки.