Головна Політика Пункти Незламності та відключення світла: головне за добу на Львівщині

Пункти Незламності та відключення світла: головне за добу на Львівщині

113
0

Напередодні, 29 листопада, у Львівській області лунало одне сповіщення про повітряну тривогу о 12:38 год. Була загроза удару крилатими та балістичними ракетами з території білорусі.

Небезпека не справдилась. У нашій області, наскільки це можливо в умовах війни, спокійно.

На Львівщині розгорнули уже 243 Пункти Незламності. Тут можна зігрітися, попити чогось теплого, зарядити мобільний телефон, вийти з близькими на зв‘язок. За посиланням можна дізнатися, де біля вашої домівки найближче є такий пункт: https://nezlamnist.gov.ua

Триває розгортання нових пунктів, тому оновлюйте карту щодня. Також про адреси Пунктів Незламності повідомляють органи місцевого самоврядування.

«На території нашої області тривають аварійні відключення світла. Це пов’язано з дефіцитом потужності в енергосистемі після семи хвиль масованих ракетних ударів росії по об’єктах енергетичної інфраструктури України. До вимушених відключень вдаються у всіх областях. Енергетики працюють цілодобово. Коли буде нова інформація, одразу повідомлю», – повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 111 людей. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 523 особи.

Пункти пропуску у Львівській області на виїзд за добу перетнули 17 тисяч 303 людини. На в‘їзд – 14 тисяч 716 українців.