Головна Політика Пункти Незламності, відновлення електропостачання: ключове за добу на Львівщині

Пункти Незламності, відновлення електропостачання: ключове за добу на Львівщині

155
0

На Львівщині сьогодні діють графіки погодинних вимкнень електроенергії.

У Львівській області розгорнули уже 239 пунктів Незламності. Якщо довго нема світла, у них можна зарядити ґаджети, зігрітися і випити чогось теплого. Пункти розгортають не лише у містах районного значення, а й в невеликих містечках.

«Львівщина залишається серед областей, де є труднощі з відновленням водопостачання та електропостачання після ракетних ударів. Завдяки нашим енергетикам, надзвичайникам та комунальникам ми цей виклик поступово вирішуємо, і частина споживачів уже це відчула. Працюємо, щоб зі світлом, теплом, водою та зв’язком найближчим часом були всі», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

На Львівщині сьогодні діють графіки погодинних вимкнень електроенергії. Це потрібно, щоб швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечити енергоживленням всіх споживачів

Дізнатися орієнтовний час вимкнення за своєю групою: https://poweroff.loe.lviv.ua/

Оголошення з адресами також вивішуватимуть у населених пунктах.

Деякі з цих пунктів уже є на мапі, інші додадуть найближчим часом. Крім того, розгортатимемо нові, тому оновлюйте карту щодня. Саме зараз мапа може не працювати, бо багато людей одночасно заходять на неї. Якщо не вдалося завантажити, спробуйте ще раз через деякий час.

Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 120 людей. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 528 осіб.

На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 17 тисяч 938 людей. На в‘їзд – 13 тисяч 698 українців.