Головна Політика Ракетний удар, впровадження е-квитка: у Львівській ОВА підбили підсумки тижня, що минув

Ракетний удар, впровадження е-квитка: у Львівській ОВА підбили підсумки тижня, що минув

368
0

З найголовнішого, у вівторок, 2 серпня, область пережила ракетний удар. Постраждав один об‘єкт військової інфраструктури неподалік Радехова. Також ушкоджень зазнав наш зенітний ракетний комплекс.

За інформацією начальника Львівської ОВА Максим Козицького, ракета летіла з Каспійського моря. На щастя, обійшлося без людських жертв.

Він також поінформував, що до нового опалювального сезону підприємства теплоенергії області готові на 65%. В області розглядають можливість використання в екстрених ситуаціях мобільних котелень та встановлення пунктів обігріву. Докладніше за посиланням.

Також минулого тижня, оголосили конкурс на відбір інвестора для впровадження е-квитка на Львівщині. Йдеться про запровадження автоматизованої системи оплати за проїзд у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування. Більше за посиланням: https://cutt.ly/9ZLagTP

«Історична подія у виходжуванні передчасно народжених дітей. В Україні запрацював другий Банк грудного молока. Відкрили його на базі Львівської обласної клінічної лікарні. Це суттєво збільшує шанси для поспішайок нашої області рости здоровими і не відставати у розвитку від своїх однолітків», – зазначив очільник області.

Також Максим Козицький підписав розпорядження про створення в області мережі зі ста ліцеїв. Що про це важливо знати: https://cutt.ly/7ZLucUf

«Львівщина посіла друге місце в Україні в рейтингу регіонів щодо використання субвенції на розвиток ЦНАПів. Наша область скерувала 23 мільйони 400 тисяч гривень на модернізацію та покращення якості надання адміністративних послуг», – поінформував очільник Львівщини.

Більше інформації за посиланням: https://cutt.ly/kZLoJwg

Упродовж минулого тижня у Львові провели велику зустріч психологів, юристів, керівників фондів, грантових програм та представників районних військових адміністрацій, щоб ефективніше допомагати людям, які живуть у районах Львівщини.

«Львівська ОВА ініціювала створення при кожній районній адміністрації консультативно-координаційних центрів для ВПО та усіх людей, які потребують допомоги. Зустріч, яка 4 серпня зібрала 160 фахівців, – ще один важливий крок до того, щоб надавати підтримку у цих центрах злагоджено», – зазначив Максим Козицький.

Також на Львівщині збільшать розмір допомоги родинам Героїв Небесної Сотні. Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/DZLa5NF

Минулого тижня делегація з Львівської області вирушила на острів Капрі в Італії, щоб ініціювати там повернення пам‘яті про Михайла Коцюбинського, який свого часу жив та творив на острові. Члени делегації уже зустрілись із мером Капрі Маріно Лембо та отримали погодження на увіковічнення пам’яті Михайла Коцюбинського. Невдовзі оголосять конкурс на найкращу концептуальну таблицю. Більше за посиланням: https://cutt.ly/6ZLodUi

«Ми ще на тиждень наблизили перемогу України. З новими силами заходимо у наступні сім днів незламності, згуртованості та праці на результат», – резюмував очільник Львівщини.