Головна Політика Як навчатимуться в школах Львівщини з наступного тижня?

Як навчатимуться в школах Львівщини з наступного тижня?

117
0

За рішенням обласної комісії ТЕБ і НС до раніше встановлених карантинних обмежень, які діють на території Львівщини з 31 січня внесли зміни. Зокрема, це стосується організації процесу навчання в закладах освіти.

Отож, з 7 лютого навчання учнів з 1 по 4 класи відбуватиметься в очному режимі. Однак у разі, коли хворіє на COVID-19 або перебуває на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 більш як 50 % здобувачів освіти та персоналу, заклад освіти переходить на дистанційну форму.

Рішення щодо переведення на онлайн-режим навчання закладів освіти приймає педагогічна рада закладу освіти.

Своєю чергою, 5-11 класи з 7 лютого навчаються дистанційно. Йдеться лише про Львів, Червоноград, Стрий та Дрогобич. Саме у цих містах найвищий рівень захворюваності на ковід, а також через велику кількість населення – велике скупчення дітей у класах.

Нова хвиля «Омікрон» спричинила багато випадків захворюваності саме серед дітей. Однак, як наголосив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, наразі рівень їх госпіталізації зменшився – від 10 до 20 дітей за добу.

«Маємо констатувати, що на Львівщині зростає рівень захворюваності на коронавірус. За п’ятьма ключовими показниками постанови Кабінету Міністрів, які є індикатором переходу територій до тієї чи іншої епідеміологічної зони, наша область продовжує перевищувати два показники. Коефіцієнт захворюваності станом на зараз складає 26% від допустимих 20%. Є високий показник рівня госпіталізованих на сто тисяч населення (71 при нормі 60). Розуміємо, що пік захворюваності ще попереду», – зазначив Орест Чемерис.

Враховуючи особливості нової хвилі поширення ковіду, кількість хворих, які потребують госпіталізації відповідно збільшується. Станом на ранок, 4 лютого, налічують 2220 таких пацієнтів. Заповненість ліжкової мережі становить 41,5%.

Учасники комісії обговорили також питання поширення поліомієліту на території Львівської області. Аби не допустити спалах вірусу планують провести додаткові заходи з імунізації дитячого населення. Йдеться про вакцинацію дітей віком від 6 місяців до 6 років (діти 2016 – 2021 років народження) проти поліомієліту, які досі не отримали щеплення.

Ознайомитися з протоколом засідання можна тут.

Рішення обласної комісії ТЕБ і НС: як навчатимуться в школах Львівщини з наступного тижня Рішення обласної комісії ТЕБ і НС: як навчатимуться в школах Львівщини з наступного тижня Рішення обласної комісії ТЕБ і НС: як навчатимуться в школах Львівщини з наступного тижня Рішення обласної комісії ТЕБ і НС: як навчатимуться в школах Львівщини з наступного тижня Рішення обласної комісії ТЕБ і НС: як навчатимуться в школах Львівщини з наступного тижня