Головна Політика Робоча група «Конкурентна економіка» розробляє план заходів з реалізації стратегії розвитку Львівської...

Робоча група «Конкурентна економіка» розробляє план заходів з реалізації стратегії розвитку Львівської області на 2024-2027 роки

100
0

8 лютого, відбулося перше засідання робочої групи «Конкурентна економіка», яка напрацьовує стратегію розвитку Львівської області на період 2021-2027 років та розробить план заходів з реалізації стратегії у 2024-2027 роках.

До складу групи увійшли представники інститутів громадянського суспільства, науковці, працівники профільних департаментів Львівської обласної військової адміністрації, депутати Львівської обласної ради – члени комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Юрій Раделицький, Степан Пилип та Володимир Хархаліс.

Як наголосив голова комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій Юрій Раделицький, депутати Львівської обласної ради надали конкретні пропозиції до стратегії Львівщини, напрацьовані в середовищі експертів під керівництвом колишнього голови комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Володимира Квурта.

«Минулого року ми збирали експертів та разом напрацювали Концепцію соціально-економічної адаптації Львівщини до умов воєнного стану і стратегічних напрямків економічного відродження на післявоєнний період. Основну увагу було приділено напрямкам: інновації та наука, агропромисловий комплекс, економіка. Сьогодні пропонуємо робочій групі врахувати подані пропозиції при формуванні нового стратегічного документа. Важливо не втратити можливості для економічного зростання Львівщини, перетворення її в успішний, економічно потужний регіон і для цього слід об’єднувати зусилля», – пояснив Юрій Раделицький.

Учасники засідання обговорили принципи стратегії розвитку Львівщини, а також аспекти її реалізації у майбутньому. Під час роботи в групах присутні проаналізували ризики та можливості розвитку економіки в області. Стратегія буде напрацьована з урахуванням загальнодержавних стратегічних цілей.

До кінця жовтня цього року робоча група планує завершити працю над документом. Після цього Стратегію розвитку Львівської області буде подано на розгляд та затвердження до Львівської  обласної ради.

За словами директора департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Степана Куйбіди, війна, пандемія та чимало важливих  змін спонукають більше уваги приділити стратегічному плануванню та переглянути попередні плани.

«Напрацювання оновленої стратегії це відповідальність не лише влади, а й громадського середовища, мешканців Львівщини. В цьому документі ми маємо передбачати нову модель економіки в частині релокованого бізнесу, створення робочих місць, використання ресурсів, залучення інвестицій. Слід не забувати й про енергетичну безпеку, соціальну складову та багато інших аспектів. Відтак попереду ще багато роботи», – наголосив Степан Куйбіда