Головна Політика Роман Черніховський – новий очільник Жовківської РДА

Роман Черніховський – новий очільник Жовківської РДА

513
0

Вчора в сесійній залі Жовківської районної ради відбулося представлення нового керівника виконавчої влади району. Розпорядження Президента України озвучив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Привітати Романа Черніховського з призначенням на найвищу посаду району прийшли представники законодавчої влади, держадміністрацій, духовенства та громадськості, гості.

Зі словами побажань плідної праці на адміністративній ниві благословив голову владика Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун (на світлині) та представники всіх конфесій, промовивши спільно з присутніми «Отче наш» і «Богородице Діво».

До слів привітань долучилася заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, побажавши здоров’я, натхнення, тісної, конструктивної співпраці з районною радою, депутатським корпусом, самоврядною Жовківщиною.

Новопризначений голова запевнив присутніх, що докладе всіх зусиль для блага жовківської громади, продовживши започатковані реформи децентралізації, медицини, освіти. «Від сьогодні я починаю працювати на посаді голови Жовківської РДА. Безперечно, в цей непростий час, у час суттєвих змін у державі, перетворень у країні, де кожного дня нашим воїнам доводиться боронити рідну землю, це нелегко. Держава починається з кожного з нас. І кожен на своєму місці має внести часточку у її розвиток. На новій посаді мене чекає багато викликів, і я готовий їх прийняти», — підкреслив він у своєму виступі.

Нагадаємо, Роману Черніховському — 31 рік, до цього він був депутатом Жовківської райради VI скликання, а до призначення працював завідувачем приймального відділення невідкладної медичної допомоги КНП «Жовківська центральна районна лікарня».