Головна Політика Чисельність добровольчих формувань Львівської області складає десятки тисяч осіб, – заступник начальника...

Чисельність добровольчих формувань Львівської області складає десятки тисяч осіб, – заступник начальника обласної військової адміністрації

175
0

У Львівській області діють дві бригади Сил територіальної оборони, а також активно створюються добровольчі формування. Про це повідомив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Віталій Загайний.

«Всі чоловіки призовного віку мають змогу долучитися до добровольчих формувань, які разом з підрозділами тероборони передбачені в Законі «Про національний спротив». Зараз чисельність добровольчих формувань складається з десятків тисяч людей. Добровольці беруть участь в патрулюваннях на визначених територіях, блокпостах тощо», – зазначив Віталій Загайний.

Він також зазначив, що для того, щоб регулювати процес діяльності добровольчих формувань в області буде виданий окремий наказ начальника військової адміністрації.

«За потреби, люди, які хочуть вступити до лав добровольчих формувань зможуть отримати зброю, яка перебуває в розпорядженні наших військових. Згідно з Законом, правильно оформлена процедура дає людям, які залучені в добровольчі формування певні соціальні гарантії». – наголосив Віталій Загайний.