Головна Політика На Львівщині працюватимуть щоденні координаційний та гуманітарний центри

На Львівщині працюватимуть щоденні координаційний та гуманітарний центри

206
0

«Від сьогодні на Львівщині запроваджено щоденний координаційний центр за участю усіх представників політичних фракцій, які представлені в обласній раді. Також формуємо гуманітарний центр, який буде допомагати населенню у випадку надзвичайної ситуації», – про це під час брифінгу повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Вона закликала  депутатський корпус усіх місцевих рад Львівщини максимально працювати з населенням, надавати необхідну інформацію, здійснювати координацію, щоб підтримати безпеку мешканців і допомогти у забезпеченні життєдіяльності територій області. Ірина Гримак запевнила, що усі гілки влади зараз працюють скоординовано та максимально підтримують один одного.

«Наша країна зазнала повномасштабного вторгнення. Швидко і скоординовано спрацювала Верховна Рада, яка прийняла постанову про введення воєнного стану по всій території. Відповідно, органи місцевого самоврядування, як представницькі органи влади, переходять в інший режим роботи.  Їхня діяльність призупиняється на час введення воєнного стану», – повідомила Ірина Гримак.