Головна Політика З України до Польщі відправлено 14 евакуаційний медичний конвой з маленькими пацієнтами

З України до Польщі відправлено 14 евакуаційний медичний конвой з маленькими пацієнтами

96
0

Дев’ятеро українських дітей з Київщини, Харківщини, Львівщини, Волині, Дніпра, у супроводі родичів вирушили на лікування у медичні заклади Польщі. Колектив комунального закладу Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» підготував до виїзду за кордон наступний, 14-ий евакуаційний конвой з дітьми, які потребують медичної допомоги.

Попередньо українські лікарі діагностували у дітей онкологічні та онкогематологічні захворювання. Оскільки лікування важких недуг у ранньому віці має відбуватися безперервно, то виїзд за кордон, до партнерських клінік, гарантуватиме отримання дітьми необхідних послуг.

«8-річна Еріка з Волині міцно обіймає свого татка. 5-річна Улянка з Дніпра соромиться і притискається до мами. 4-річний Святослав з Софіївської Борщагівки тримає у руках улюблену іграшку. Трирічний Максимко із Львівщини зацікавлено спостерігає за польськими медиками у реанімобілі. Старші діти в автобусі позують для фото. Усі вірять у швидке одужання та перемогу», – зазначають лікарі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Впродовж тижня, доки тривала підготовка необхідних документів, діти перебували під опікою колективу львівської дитячої лікарні. Медики центру Василина Гаранжа та Наталія Ліпісевич супроводжували пацієнтів у поїздці. Після перетину кордону санітарним потягом усіх доставили у клініку Unicorn.

«Дякуємо за постійну потужну допомогу усім, хто разом з нами», – зазначає адміністрація медичного центру.