Головна Політика Ще майже сотня людей евакуювались на Львівщину: із головного за добу

Ще майже сотня людей евакуювались на Львівщину: із головного за добу

84
0

Про головне, чим жила область за минулу добу, поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Як він зазначив загроз ракетних ударів в області не виникало.

Окрім того, евакуаційними потягами на Львівщину за добу прибули ще 84 людини, евакуаційним автобусом – 8 ВПО.

До Перемишля з нашої області вирушили 1472 особи.

У Кам‘янка-Бузькій громаді 11 та 12 лютого проводили піротехнічно-вибухові роботи зі знищення ворожої ракети після масованої атаки 10 лютого. Необхідні заходи завершили.

Служба у справах дітей Львівської ОВА та БФ «Рідні» підписали Меморандум про співпрацю. Об’єднали зусилля, щоб забезпечити майбутніх усиновлювачів експертним навчанням від фахівців, а також допомогти їм якісно підготуватися до батьківства. Більше – тут: https://bit.ly/3jZTKLD

Школярі Славської громади зможуть безкоштовно кататися на гірськолижному комплексі «Захар Беркут», що селі Волосянка. Таку соціальну ініціативу запропонувало керівництво комплексу, щоб сприяти розвитку гірськолижного спорту у громаді та вихованню здорової молоді.

Жителі нашої області продовжують у різний спосіб збирати кошти, щоб підтримати ЗСУ. У Судововишнянській громаді 17 дітей організували вертеп та зібрали 210 тисяч гривень. За ці кошти придбали два дрони та передали їх своєму земляку, який є командиром військової частини.

Учні ліцею імені Героя України Миколи Паньківа зі Солонківської громади відвідали місто Томашів Любельський (Польща), щоб обмінятись досвідом в освітній та культурній сферах. Це вдалось зробити у межах програми партнерства.