Головна Політика Станом на ранок інформація про роботу ППО над Львівщиною не підтверджується

Станом на ранок інформація про роботу ППО над Львівщиною не підтверджується

117
0

Напередодні, 16 листопада, у Львівській області лунало одне сповіщення про повітряну тривогу – о 09:48 год. Була загроза удару крилатими ракетами з білорусі. Не справдилась.

«Сьогодні також неспокійний ранок. Повітряна тривога зараз триває, є небезпека. Перебувайте в укритті чи безпечному місці, де працює правило «двох стін». Бережіть себе й рідних. Деякі телеграм-канали повідомили, що на Львівщині нібито працює ППО. Станом на 09:42 такий факт не підтверджується. Якщо буде така ситуація, я обов’язково повідомлю», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Від сьогодні на Львівщині графік погодинних відключень триває цілодобово, а не у проміжку з 07:00 до 22:00. Кожну групу споживачів відключатимуть, як і раніше, на 4 години, але двічі на день. Дізнатись, до якої групи ви належите та графік відключень можна за посиланням: https://poweroff.loe.lviv.ua/

Це вимушені дії через складну ситуацію в енергосистемі після завданих ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури. Ремонтні бригади працюють цілодобово, щоб повернути світло у всі домівки.

Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибула ще 71 людина, трьома автобусами – 140 ВПО.

До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 535 осіб. Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 16 тисяч 127 людей. На в’їзд оформили 15 тисяч 870 українців.

У Львівському обласному центрі служби крові потребують донорської крові всіх груп, особливо з резусом «-». Які критерії для донорів та де й коли можна пройти процедуру здачі, читайте за посиланням.