Головна Політика Станом на зараз електропостачання і водопостачання на Львівщині відновили повністю – Максим...

Станом на зараз електропостачання і водопостачання на Львівщині відновили повністю – Максим Козицький

116
0

Під час вчорашньої масованої атаки по Україні в нашу область прилетіли 13 ворожих ракет.

Це був ракетний удар з літаків дальньої авіації, які летіли зі східного напрямку. Більшість з них воїни ПвК «Захід» збили.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Внаслідок ракетних ударів три об‘єкти енергетичної інфраструктури у нашій області зазнали критичних ушкоджень. Після атаки без живлення залишилися близько 700 тисяч абонентів Львівщини.

Енергетики працювали упродовж всієї ночі. Станом на зараз електропостачання і водопостачання на Львівщині відновили повністю.

Пошкоджені дахи трьох житлових будинків, вибиті вікна в двох житлових будинках, зруйнований один гараж», – зазначив Максим Козицький.

Він додав, що  внаслідок вчорашніх ракетних обстрілів на Львівщині постраждала 1 людина. Чоловік у лікарні, у стабільно важкому стані.

Очільник Львівщини також повідомив, що в області може не бути світла через велике навантаження на енергосистему країни НЕК «Укренерго» запровадила графіки погодинних відключень. Шукайте інформацію про свою адресу на сайті Львівобленерго.

«Дякую нашим силам ППО, які вчора зробили все, щоб захистити область. Дякую нашим надзвичайникам та енергетикам, які працювали не покладаючи рук, щоб ви були зі світлом та водою. Перемога буде за нами!», – зазначив Максим Козицький.