Головна Політика Ситуація з електроенергією та евакуаційні потяги: ключове за добу на Львівщині

Ситуація з електроенергією та евакуаційні потяги: ключове за добу на Львівщині

217
0

Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. На Львівщині станом на зараз відключення електроенергії не застосовують.

«Диспетчерський центр довів ліміти споживання на день. Якщо їх перевищити, введуть графік погодинних відключень. Прошу споживати електроенергію раціонально», – зауважив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Двома евакуаційними потягами з областей, де тривають активні бойові дії, на Львівщину прибула 61 людина. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 495 осіб.

На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 24 тисячі 764 людини. На в‘їзд – 23 тисячі 703. З них українців – 22 тисячі 510.

Для Львівської обласної клінічної лікарні Rotary Club Lviv купив генератор, потужністю 200 КВт, щоб забезпечити безперебійне надання медичної допомоги. Для Львівського обласного клінічного кардіоцентру передали апарат штучного кровообігу. Його придбали меценати Freunde Helfen Konvoi з Німеччини у співпраці з Rotary Club Lviv та Народною самообороною Львівщини.