Головна Політика Тричі сирени сповіщали про повітряну тривогу: із головного за минулу добу на...

Тричі сирени сповіщали про повітряну тривогу: із головного за минулу добу на Львівщині

124
0

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головні події, якими «жила» область минулу добу (з 9 години ранку 15 березня по 9 годину 16 березня).

Як він зазначив  тричі сирени сповіщали про повітряну тривогу – 15 березня о 09:46, 13:00 та 15:04. В усіх випадках була загроза ракетного удару. Небезпека не справдилась. На Львівщині спокійно.

Сьогодні о 09:06 сирени знову сповістили про небезпеку. Повітряна тривога триває.

Евакуаційними потягами зі зон активних бойових дій на Львівщину приїхала ще 31 людина, автобусом – 32 ВПО.

До Перемишля з нашої області потягами вирушили 1078 осіб.

Аграрії Львівщини отримали 2,2 млн грн фінансової допомоги в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області: https://bit.ly/42kGsLk

Через повномасштабну війну Центр сучасної онкології з Краматорська переїхав на Львівщину та зараз працює на базі Стрийської районної лікарні. Окрім того, в межах співпраці зі Стрийським центром первинної медико-санітарної допомоги, онкоспеціалісти – уролог, невропатолог, гінеколог, ендокринолог, кардіолог, УЗД-спеціаліст – здійснюють виїзди у населені пункти громади та безкоштовно обстежують і надають консультації жителям.

На базі Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відкрили дві сучасні навчальні лабораторії – біотехнологічну та цифрову: https://bit.ly/3FrJJhU

Близько 15 тонн медикаментів та перев’язувальних матеріалів воїнам нашої 24 ОМБр імені Короля Данила передали з Яворівщини за співпраці очільника Яворівської РВА з партнерами.

За кошти, які учні, батьки та вчителі Зимноводівського ліцею №2 зібрали під час благодійного ярмарку, придбали автомобіль ISUZU RODEO. Його передали десантно-штурмовій бригаді для виконання бойових завдань на напрямку Сватове – Кремінна.

39 лікарняних ліжок з матрацами та приліжковими тумбочками для Щирецької лікарні та амбулаторії сімейної медицини передали партнери громади з німецького міста Ґуденсберґ та клініки «Асклепіос». Вантаж доповнили медикаментами, медичними засобами, теплими речами, буржуйками та продуктами. Із медикаментів формують аптечки для наших захисників. Решту допомоги відправили у лікарні та госпіталі на територіях, що потерпають від воєнних дій pocії.

Для Стрийського управління освіти німецьке місто-побратим Дюрен передало мікроавтобус Hyundai. Також благодійники доправили медикаменти у лікарні та навчальне приладдя для шкіл.