Головна Політика У Львові представили почесного консула Литовської Республіки

У Львові представили почесного консула Литовської Республіки

75
0

Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас, 12 вересня, представив нового Почесного консула Литовської Республіки у Львові Наталію Антонову.

“У мене немає сумнівів, що новий почесний консул Литви буде чесно і добросовісно представляти Литву як у Львові так і в Україні. Це моє відчуття укріплюють знання про мудрість Наталії, знання про її великий професійний досвід у сфері бізнесу, в тому числі і з литовськими компаніями, – зазначив Вальдемарас Сарапінас. – Литва була, є і завжди буде з вами у вашій боротьбі, що також означає і в нашій боротьбі проти цих проклятих рашистських орків. У Литві це розуміють і підтримують усі, як і політики так і звичайні литовці. Ми залишимось з вами разом до перемоги. Бо Україна для нас є найближчим другом”.

Почесне Консульство Литви у Львові діє з 2000 року. Від початку заснування очолював представництво Віталій Антонов. “Це було перше почесне консульство Литви в Україні. Для мене це у першу чергу велика відповідальність очолити установу, котра більш ніж 20 років будувала стосунки Львівщини з Литвою і реалізувала багато міжнародних проєктів: бізнес-форумів, наукових конференцій, а також більш ніж 80 культурно-мистецьких заходів, – підкреслила Наталія Антонова. – Зв’язки з Литвою і спільні проекти надзвичайно важливі. Тому буду прикладати максимум зусиль для того, щоби зберегти цей досвід, примножити його і зміцнювати наші стосунки в Україні, зокрема, на Львівщині”.

Нового почесного консула привітали представники влади, дипломатичних і консульських установ. Від імені Львівської обласної ради з новим призначенням Наталію Антонову привітав заступник голови Юрій Холод.

“Литва першою відгукнулася на всі наші потреби і проблеми. Ми вам вдячні за “Байрактар”, за велику кількість біженців, які є у вас сьогодні. Ми вдячні, що прийняли наш бізнес, вдячні за сотні автомобілів, які приїхали від вас. Це велика допомога, – сказав Юрій Холод. – Бажаю щоби ми і далі спільно успішно боролися за нашу спільну перемогу”.

Зазначимо, що з 1996 року Наталія Антонова працює на керівних посадах в компанії «Галнафтогаз». На даний час є головою Наглядової Ради-президент АТ «Концерн Галнафтогаз», член Наглядової Ради ПрАТ «Концерн Хлібпром» (за сумісництвом).

16 травня 2023 р. отримала екзекватуру від Міністра закордонних справ України і призначена Почесним консулом Литви у Львові.