Головна Політика У Львові презентували результати проєкту, спрямованого на інтеграцію ВПО у громади

У Львові презентували результати проєкту, спрямованого на інтеграцію ВПО у громади

132
0

У Львові провели заключну конференцію проєкту «Партнерство інституцій громадянського суспільства і органів місцевої влади в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальних громадах Львівської області», який було реалізовано ГО «Європейський діалог» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
У заході взяли участь представники ХХ громад Львівської області представники обласної ради та обласної військової адміністрації.

Під час конференції було презентовано результати реалізації проєкту – як інтеграційні заходи за участі ВПО та місцевих мешканців допомагали адаптувати та інтегрувати тих, хто через війну був змушеним залишити домівку та переїхати у нові громади, а також досвід партнерських громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Львівській області щодо адаптації та інтеграції ВПО у місцеві спільноти.

Під час заходу також було представлено результати опитування понад тисячі ВПО у Львівській області, обговорено актуальні питання щодо надання правової, соціальної, психологічної допомоги ВПО, способи вирішення конфліктів у громадах та як правильно комунікувати щодо потреб і проблем внутрішньо переміщених людей.

В межах конференції також обговорювалися питання ефективної гуманітарної політика та допомоги ВПО та вирішення інших актуальних проблем у громада через співпрацю місцевої влади і організацій громадянського суспільства,. Ця публікація розроблена ГО «Європейський діалог» в рамках проєкту «Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього документу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.