Головна Політика У Львові випустили марку на честь Міжнародного альянсу за мир і гідність...

У Львові випустили марку на честь Міжнародного альянсу за мир і гідність у Європі

47
0

3 травня, у головному відділенні Укрпошти у Львові відбулося погашення спеціальної марки, створеної в честь Міжнародного альянсу за мир і гідність у Європі.

Альянс органів місцевого самоврядування об’єднав 29 учасників з різних країн і континентів, у тому числі зі Сполучених Штатів Америки, Франції, Німеччини, Польщі та України. Мета об’єднання – сприяти вступу України в Європу, а також зміцнювати і розвивати міжнародні зв’язки задля безпечної та сильної Європи.

Погасили нову марку голова Львівської районної ради Андрій Сулим, голова Калуської районної ради Михайло Лаврів, офіцер 103-ої окремої бригади територіальної оборони ЗСУ, а до початку повномасштабного вторгнення росіян голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, директор Львівської дирекції АТ “Укрпошта” Євген Савчук, громадський діяч та автор ідеї Юрій Котик.

“Ідея альянсу полягала в тому, щоби максимально об’єднати органи місцевого самоврядування не тільки в Україні, але й за межами, – повідомив Андрій Сулим. – Співпраця з громадами у Польщі, Німеччині, Франції і США переросла у найбільший сьогодні альянс серед органів місцевого самоврядування у Європі”.

Офіційно альянс розпочав свою роботу рік тому у місті Гомбург, району Саар Пфальц. Цей район є партнером Львівського районної ради і за час війни активно допомагав українцям.

“Із початком війни великі можливості налагодження співпраці виникли в багатьох органів місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування Львівщини і Франківщини доволі маневрені, ми постійний контактуємо, намагаємось регулярно зустрічатися і плануємо співпрацю з нашими сусідами – німцями та поляками, – повідомив гість з Франківщини Михайло Лаврів. – А альянс – це конкретний приклад, як можна вирішувати глобальні речі. Це тільки перший крок, бо завдання у іноземних партнерів є амбітні. Тепер ці зв’язки ми можемо використовувати для відновлення України”.

“Всі ці стежки, які ми протоптували не тільки в Самбірському районі, але і в інших районах Львівщини, Франківщини, у Польщі та Німеччині – всіх партнерів ми зібрали в один міжнародний альянс для того щоби гуртом вирішувати нагальні проблеми, які з’являються в Україні під час війни”, – повідомив Віталій Кімак.