Головна Політика У Жовкві працює приймальня народного депутата

У Жовкві працює приймальня народного депутата

466
0

Тепер усі бажаючі поспілкуватися з нардепом Павлом Бакунцем та його помічниками матимуть таку нагоду зробити це щоп’ятниці у приміщенні Жовківської районної ради за адресою: вул. Львівська, 40.

27 грудня ігумен монастиря оо. Василіян м. Жовкви о. Володимир освятив кімнату та поблагословив народного обранця і його помічників на плідну працю на благо людей (на світлині). Запрошені голова Жовківської районної ради Роман Горбань та мер Жовкви Петро Вихопень приєдналися до теплих слів духовного наставника, а Павло Бакунець  висловив щиру вдячність та пообіцяв виправдати високе довір’я обранців.

На прийомі народний депутат вислухав громадян, де вони спілкувалися, розповідали про проблеми та висловлювали свої пропозиції.

Павло Бакунець: “Я розумію проблеми громадян та живу ними, я був міським головою Яворова, тому мені близькі проблеми місцевого самоврядування. Робитиму все, що в моїх силах, щоб життя громад покращувалося”.

Освітній проект “Школа молодого політика”,

який організовує ГО “Молодь Яворівщини”, має на меті навчити дітей публічному управлінню. “Дітей треба навчати публічному управлінню, аби вони розуміли процеси розбудови держави та працювали на спільне благо,” — переконаний Павло Бакунець.

Перший етап проєкту — це поїздка дітей у Верховну Раду. На екскурсію поїдуть найактивніші учні з 10 та 11 класів із кожної школи (де немає 10-11-тих класів, то з 9-го). В такій поїздці вже взяли участь діти з Яворівщини, з Жовківщини поїдуть 15 січня  2020 р. (цього разу з Жовкви, Дублян та 13 довколишніх сіл). Школярі матимуть екскурсію по ВР,  зможуть побачити, як працює ВР та побувати у залі пленарних засідань, а також повчитися в освітньому центрі. Там діти детально ознайомляться із законотворчим процесом, зрозуміють зміст діяльності депутатів та ВР загалом. Цікавою буде й оглядова екскурсія Києвом.

Другий етап проєкту включатиме навчання в обласній державній адміністрації та міських радах, на третьому етапі будуть тренінги з публічного управління.

Наш кореспондент