Головна Політика В Львівській області перевірили хід ремонту гуртожитків для проживання переселенців

В Львівській області перевірили хід ремонту гуртожитків для проживання переселенців

158
0

У населених пунктах Львівської області, де розміщені гуртожитки закладів професійно-технічної освіти, перевірили процес їхнього ремонту. Надалі там планують розміщувати внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомили в департаменті економічної політики Львівської ОВА, роботи мають бути завершені вже до кінця літа, щоб там змогли поселитися ВПО, які зараз живуть в школах і садочках. Бо з 1 вересня усі школярі повинні навчатися очно. На цьому наголосили підрядним організаціям та директорам цих закладів.

При виборі об’єктів зважали на обсяг необхідних робіт. Тобто гуртожитки повинні при мінімальних затратах якнайшвидше забезпечити проживання для максимальної кількості ВПО. Також важливим є зручне територіальне розміщення, щоб поблизу були підприємства, школи, садочки, лікарні.

У результаті в області відкриють 14 відремонтованих гуртожитків, а це понад тисяча додаткових ліжко-місць для ВПО. Це гуртожитки закладів професійно-технічної та вищої освіти у Бориславі, Стебнику, Новому Роздолі, Стрию, Червонограді, Миколаєві, Сокалі, Новояворівську тощо. Цього тижня у Програму включили ще 3 додаткові об’єкти, зокрема, в м. Белз, смт Меденичі, с. Погірці.

Загалом з обласного бюджету на реалізацію затвердили понад 54 млн грн.