Головна Політика Сьогодні у Палаці Потоцьких відбулася міжнародна жіноча бізнес-асамблея

Сьогодні у Палаці Потоцьких відбулася міжнародна жіноча бізнес-асамблея

250
0

Сьогодні, 5 вересня, у Палаці Потоцьких відбувається Міжнародна Жіноча Бізнес-Асамблея. Захід об’єднав жінок-підприємців з усієї України та Європи, які приїхали для обміну досвідом та пошуку партнерів.

Привітав учасниць Асамблеї перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«За цей рік Комітет з розвитку жіночого підприємництва проробив значну роботу. Ділові бізнес-зустрічі, семінари, жіночі форуми – все це дозволило об’єднати навколо комітету багато жінок-підприємців. Продовжуйте цю роботу та досягайте нових вершин», – зазначив він.

Також Василь Лозинський розповів про програми підтримки підприємництва, які діють в області, а також подякою голови Львівської ОДА відзначив жінок-підприємців, які представили Львівщину на ярмарку української продукції «Дні України в Королівстві Нідерланди».

В межах заходу презентували новостворену Жіночу Ділову Палату України. Президентом Палати стала Наталія Карпенчук-Конопацька.

Зазначимо, що діяльність Жіночої Ділової Палати України буде спрямована на розвиток жіночих ділових ініціатив та підприємництва, вона стане платформою для самореалізації жінок, посилення їх ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства.

В межах Міжнародної Бізнес-Асамблеї презентували Жіночу Ділову Палату України

В межах Міжнародної Бізнес-Асамблеї презентували Жіночу Ділову Палату України

В межах Міжнародної Бізнес-Асамблеї презентували Жіночу Ділову Палату України