Головна Політика В Жовківській районній раді деякі депутати знову хочуть створити фракцію Партії регіонів

В Жовківській районній раді деякі депутати знову хочуть створити фракцію Партії регіонів

214
0

У вівторок, 4 лютого, відбулося засідання 30-ї сесії Жовківської районної ради VІ-го демократичного скликання. На розгляд депутатів запропоновано більше тридцяти питань, які стосуються життєдіяльності різних галузей району. Після внесених пропозицій Р. Черніховського, М. Бадана, В. Пущинського, В. Босого обранці районної ради 67 голосами проголосували за порядок денний вцілому.

Голова Жовківської районної ради Тадей Швай зачитав депутатські звернення та запити. Від депутатів районної ради С. Лавріва й І. Кузьміна надійшла заява про створення у Жовківській районній раді нової фракції Партії регіонів. При цьому, що після трагічних подій на Євромайдані депутати райради на минулотижневій позачерговій сесії одноголосно заборонили діяльність Партії регіонів і Комуністичної на території району. Інші депутати районної ради, які були членами фракції Партії регіонів, ще раніше поінформували про свій саморозпуск і створення фракції «Європейське Розточчя» (всього підписались 11 чоловік). Заяву С. Лавріва й І. Кузьміна депутати сприйняли вигуками «Ганьба!».

Чисельна присутність запрошених — голів місцевих рад, керівників відділів і служб, свідчила про важливість підготовлених питань. Найактуальнішим, звісно, нині на часі про затвердження районного бюджету на 2014 рік. Після прийняття основного фінансового документу району свої доходи і видатки розглядає кожна місцева рада.

Начальник фінансового управління Жовківської РДА Галина Вус доповіла про основні розрахункові показники районного бюджету на поточний рік. Із співдоповіддю виступила голова постійної комісії з питань бюджету і фінансів Надія Щур. Проте районний бюджет не було прийнято.

Заступник голови Жовківської районної ради Богдан Юрдига подав пропозицію голосувати за фінансовий документ Жовківщини після прийняття обласного бюджету. Так як фракція ВО «Свобода» у районній раді — найбільш чисельна, і її депутати не голосували, тож бюджет району не прийнято. (Коментар фракції ВО «Свобода» подаємо на 2-й стор.). Голови місцевих рад по-різному сприйняли результати голосування. Тому не дочекавшись очікуваного результату, окремі покинули зал засідань.

Депутати районної ради продовжили роботу, розглядаючи інші питання порядку денного. Затверджено Програми виділення одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам; забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, путівками на санаторно-курортне лікування на 2014 рік; соціальної допомоги учасникам бойових дій; підтримки Жовківської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану та інші. Згідно з прийнятою Програмою, п’ятьом жителям району, яким цьогоріч виповниться 100 і більше років, буде виплачено одноразову грошову допомогу у розмірі 3 тисячі гривень.

Наступне засідання сесії Жовківської районної ради планується провести після того, як буде затверджено обласний бюджет.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.