Головна Політика Відбулася чергова сесія Жовківської районної ради

Відбулася чергова сесія Жовківської районної ради

313
0

Сесійний рік розпочато

В останній робочий день минулого тижня розпочала свою роботу 20-та сесія Жовківської районної ради VII демократичного скликання, що складалася з двох пленарних засідань. Депутати заслухали та віддали свої голоси за шість десятків питань.

Голова районної ради Роман Горбань привітав депутатів, що святкували уродини у міжсесійний період, також і Любов Орищин — за вагомі спортивні досягнення.

Перед питаннями порядку денного було заслухано ряд звернень Ігоря Муравського, Богдана Юрдиги. Присутні почули точку зору історика, науковця Миколи Литвина з
приводу ролі Галицької дивізії у національно-визвольній боротьбі українського народу.

Депутати й голови місцевих рад, що брали участь у роботі сесії, заслухали інформацію начальника Жовківського РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» Максима Овдейчука щодо ситуації з електропостачанням на території нашого району.

Зокрема, для покращення електропостачання споживачів Жовківського району
електромереж за 2017 рік ПрАТ «Львівобленерго» в рамках виконання інвестиційної програми та програм ремонтів виконало технічне переоснащення електромереж у
с. Замочок, у с. Добросин (зі заміною проводів на самонесучий ізоляційний привід
(далі — сіп), у Жовкві —  з влаштуванням елегазового вимикача ).

Також проведено капремонти (КТП — 35 шт.) у Жовкві, смт. Малехові, Новому
Селі, В’язові, Любелі, Гійчі, Кошелеві, Липниках, Скваряві, Кам’янці, Добросині, Мацошині, Річках, Волі-Висоцькій, Крехові, Туринці, Сопошині, Блищиводах, Потеличі, Віземберзі, ЗТП – 6 шт. у Жовкві та Малехові, загальною довжиною 10,7 км у Блищиводах, Любелі, В’язові та Кошелеві. У Жовкві замінено проводу на ЛЕП загальною довжиною 1,75 км та на сіп. Замінено опори у кількості 173 шт. у Жовкві, Малехові, Дублянах, Кунині, Потеличі, Зарудцях, В’язові, Вільшанці, Бишкові та Зіболках.

Здійснено чистку трас в охоронних зонах ЛЕП загальною довжиною 280 км в Кунині, Дорошеві, Магерові, Туринці, Зіболках та Гуті Обединській.

У районних депутатів та голів місцевих рад, що були присутні у сесійній залі, до начальника Жовківського РЕМу було чимало запитань, які хвилюють населення у різних населених пунктах Жовківщини.

Також було затверджено низку технічних документацій з визначення грошової оцінки земельних ділянок району з метою надання в оренду.

Найбільш активними в обидвох пленарних засіданнях сесії були депутати Богдан Юрдига, Ігор Муравський, Андрій Козенко.

Надія Байбула.