Головна Політика Відбулася чергова сесія Жовківської районної ради

Відбулася чергова сесія Жовківської районної ради

292
0

Згуртовані депутати проголосували за важливі питання на позачерговій сесії

10 лютого в актовій залі Жовківської районної ради районні обранці зібралися на позачергову 39-ту сесію Жовківської районної ради VII демократичного скликання. Сесію вів голова ЖРР Роман Горбань. В роботі пленарного засідання взяли участь також голова Жовківської районної ради Роман Черніховський, міський та сільські голови, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій, працівники виконавчого апарату районної та міської рад і представники громадськості.

Із 45 народних обранців на пленарне засідання прибули та зареєструвалися 30 осіб. Питання порядку денного були попередньо детально розглянуті та обговорені на профільних комісіях районної ради, прийняті відповідні висновки та рекомендації.

Насамперед депутати заслухали Ольгу Сторожук, заступника начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Жовківської райдержадміністрації, яка виступала з приводу затвердження Програми співфінасування проєктів місцевих ініціатив у Жовківському районі на 2020 рік. Далі перейшли до питання щодо внесення змін до районного бюджету Жовківського району на 20220 рік. З обох питань районні обранці одноголосно ухвалили відповідні рішення.

До речі, до порядку денного були включені ще три питання.

Алла Жук, заступник голови Жовківської районної ради виступила із пропозицією підтримати вимоги щодо впровадження земельної реформи в Україні. Зокрема, у ній йдеться, «що ми, українці, депутати районної ради, реалізуючи власні права та свободи у відповідності до ст. 5 та 38 Конституції України, заради громадського спокою і процвітання України, вимагаємо від Верховної Ради України, Президента України та Прем’єр-міністра України забезпечити процес утворення та прийняття Єдиної національної програми з реформування відносин, а саме, Верховній Раді зупинити розгляд законопроекту № 2178-10 від 10.10.2019 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». У разі прийняття вказаного законопроекту в цілому, вимагаємо від Президента України накласти на нього вето. У випадку підписання закону Президентом, звертаємось до фракцій Верховної Ради з проханням оформлення відповідного звернення до Конституційного Суду. Верховній Раді України та Президентові України утворити робочу групу в складі представників місцевих громад з усіх областей України, органів місцевого самоврядування, професійних асоціацій і аграрних спілок, профільних міністерств та комітетів ВРУ».

Про затвердження Програми забезпечення безпеки та захисту населення від злочинних та протиправних  проявів  на території  Жовківського  району  у  2020 році доповідав начальник Жовківського ВП Кам’янка-Бузького ВП ГУНП у Львівській області, майор поліції Андрій Коцур. Окрім того, депутати розглянули та підтримали звернення Жовківської районної ради  до Міністра внутрішніх справ України, Голови Національної поліції України, начальника Головного управління Національної поліції України у Львівській області щодо необхідності та доцільності створення  відділу поліції  у м. Жовкві, адже це значно покращить роботу підрозділу, що, своєю чергою, сприятиме росту довіри населення до правоохоронних органів та покращення безпеки в районі.

З усіх питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.

Наш кореспондент