Головна Політика Відбулася чергова 29-а сесія Жовківської районної ради

Відбулася чергова 29-а сесія Жовківської районної ради

207
0

20 грудня в сесійній залі розпочала роботу чергова 29-та сесія Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання.

Участь у роботі сесії взяли голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, структурні підрозділи, голови місцевих рад.

До депутатів завітав настоятель цервки Св. Йосафата отець Михайло Ткачів, аби благословити депутатів на плідну роботу. Він окропили свяченою водою сесійну залу.

На порядку денному розглядається 48 питань.

Керуючись ст.ст.46,55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Жовківська районна рада вирішила затвердити наступний порядок денний чергової 29-ої сесії Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання:

1.Про порядок денний чергової 29-ої сесії Жовківської районної ради.

2.Про районний бюджет Жовківського району на 2019 рік.

3.Про затвердження штатного розпису, кошторису видатків на утримання Жовківської районної ради на 2019 рік.

4.Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Жовківського району на 2019 рік.

5.Про затвердження районної цільової програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів Жовківської районної ради у 2019 році.

6.Про затвердження Програми соціального захисту населення щодо надання соціальних гарантій бійцям – добровольцям АТО Жовківського району на 2019 рік.

7.Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників АТО, членів сімей загиблих учасників АТО, Героя Небесної Сотні та важко хворих громадян на 2019 рік.

8.Про затвердження Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні в Жовківському районі на 2019 рік.

9.Про затвердження Програми «Адресна допомога окремим категоріям населення Жовківського району на 2019 рік.

10. Про затвердження Програми одноразова грошова допомога особам, яким виповнюється сто і більше років на 2019 рік.

11. Про затвердження Програми підтримки членів сімей загиблих пожежних на 2019 рік.

12. Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Жовківському районі на 2019 рік.

13. Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в залізничному транспорті у Жовківському районі на 2019 рік.

14. Про затвердження Програми проведення реабілітаційних заходів Жовківським районним товариством інвалідів Всеукраїнської асоціації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» на 2019 рік.

15. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки для виконання поставленого планового завдання на строкову військову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань у 2019 році.

16. Про затвердження районної «Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді Жовківщини до служби в Збройних силах України на 2019-2020 роки».

17. Про затвердження районної Програми національно-патріотичного виховання дітей та шкільної молоді.

18. Про затвердження районної програми «Харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Жовківського району на 2019 рік».

19. Про затвердження районної програми «Харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Жовківського району на 2019 рік».

20. Про затвердження районної цільової програми «Діти Жовківщини».

21. Про затвердження районної цільової програми «Оздоровлення і відпочинок школярів району у 2019 році».

22. Про погодження додаткового введення ставок кухонних працівників у загальноосвітніх навчальних закладах Жовківського району».

23. Про затвердження передавальних актів основних засобів та інших необоротних матеріально-товарних активів, будівель та споруд закладів загальної середньої освіти.

24. Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти обладнання та основних засобів, які обліковуються за загальноосвітніми навчальними закладами району та перебувають в неробочому і непридатному для використання стані.

25. Про затвердження статуту Рава-Руського ліцею Жовківської районної ради Львівської області.

26. Про затвердження цільової районної програми «Молодь Жовківщини» на виконання централізованих програм та заходів сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації.

27. Про затвердження Централізованої програми та заходів сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації щодо розвитку фізичної культури та спорту у Жовківському районі на 2019 рік.

28. Про затвердження Цільової районної програми «ХII-ий Міжнародний дитячо-юнацький турнір з футболу пам’яті Василя Ковцуна» на 2019 рік.

29. Про затвердження Програми координації діяльності та розвитку місцевої пожежної охорони Жовківського району для забезпечення техногенної та пожежної безпеки у сільській місцевості Жовківського району на 2019 рік.

30. Про затвердження Програми накопичення Жовківського районного резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2019 рік.

31. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення роботи Центру надання адміністративних послуг Жовківської райдержадміністрації у 2019 році.

32. Про затвердження районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Жовківському районі на 2019-2021 роки.

33. Про затвердження Програми виконання заходів щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини службою у справах дітей Жовківської райдержадміністрації у Жовківському районі на 2019 рік щодо захисту прав дітей різних категорій.

34. Про затвердження районної цільової програми «Соціальна робота, послуги та підтримка сімей, дітей та молоді» на виконання централізованих програм та заходів Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на виконання державних, обласних та регіональних програм щодо дітей, сімей та молоді на 2019 рік.

35. Про затвердження районної цільової програми «Сімейний відпочинок вихованців з дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та прийомних сімей на 2019 рік».

36.Про затвердження централізованої програми та заходів установи дитячо-юнацьких спортивних та молодіжних клубів Жовківського району на 2019 рік.

37. Про затвердження Програми фінансової підтримки розвитку АПК у Жовківському районі на 2019 рік.

38. Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва у Жовківському районі на 2019 рік.

39. Про затвердження районної цільової Програми підтримки кіновідеомережі у Жовківському районі на 2019 рік.

40. Про затвердження районної Програми поповнення бібліотечних фондів на 2019 рік.

41. Про затвердження районної цільової Програми централізованих заходів відділу культури і туризму Жовківської райдержадміністрації на 2019 рік.

42. Про погодження прийняття в оперативне управління «Музею побуту та краєзнавства с.Потелич».

43. Про проголошення 2019 року у Жовківському районі Роком Пирятинської трагедії.

44. Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Жовківського району на 2019 рік.

45. Про затвердження уточнених напрямків на використання коштів в 2019 році на виконання Програми розроблення містобудівної документації по Жовківському районі на 2016- 2020 роки.

46. Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Жовківського району.

47. Про звернення Жовківської районної ради.

48. Про затвердження типової форми контракту з директором «Інклюзивно-ресурсного центру» Жовківської районної ради.

З усіх питань порядку денного засідання чергової 29-ої сесії Жовківської районної ради VII-го демократичного скликання депутати схвалили відповідні рішення.

Відбулася чергова 29-а сесія Жовківської районної ради VII-ого демократичного скликання