Головна Політика Відключення електроенергії та безпекова ситуація: головне з життя Львівщини за останню добу

Відключення електроенергії та безпекова ситуація: головне з життя Львівщини за останню добу

157
0

Сирени не оголошували про повітряну тривогу у Львівській області. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Сьогодні, 12 січня, на Львівщині застосовують графік погодинних відключень електроенергії. Диспетчерський центр довів до нашої та інших областей ліміти споживання. Якщо їх перевищити, доведеться застосувати аварійні відключення електроенергії.

Напередодні у Львові з робочим візитом перебували Президент України Володимир Зеленський, Президент Польщі Анджей Дуда та Президент Литви Гітанас Наусєда. Глави держав провели другий саміт Люблінського трикутника, в межах якого підписали Спільну декларацію. Детальніше за посиланням.

Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 23 тисячі 986 людей. На в’їзд оформили 18 тисяч 564 особи, з них українців – 17 тисяч 544.

Поліція області опрацювала 1126 звернень щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

Особи з інвалідністю чи люди, які постраждали через воєнні дії, можуть пройти навчання робітничих професій у закладах професійної освіти Львівщини та опісля працевлаштуватись на підприємствах області. Більше – тут.

У Львівському обласному перинатальному центрі відкрили кабінет безбар’єрного доступу для жінок. Тут надаватимуть медичну допомогу та психологічну підтримку усім, хто цього потребуватиме, цілодобово і безкоштовно. Детальніше – тут.