Головна Політика Відкриття клініки дофронтової стоматологічної допомоги: ключове за тиждень на Львівщині

Відкриття клініки дофронтової стоматологічної допомоги: ключове за тиждень на Львівщині

107
0

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький розповів про ключові події тижня, що минув.

«На місці моста, який зруйнувала негода 10 червня, у Східниці на вулиці Кропивницькій у бік Нового Кропивника змонтували тимчасову конструкцію. Відтак, проїжджати цією ділянкою вже можна, але лише транспорту масою до 8 тонн. У Дрогобицькому та Стрийському районах продовжують працювати над ліквідацією наслідків негоди», – зазначив очільник Львівщини.

У Новояворівську відкрили першу в Україні клініку дофронтової стоматологічної допомоги. Тут стоматологи-волонтери безкоштовно надаватимуть стоматологічну допомогу мобілізованим бійцям за такими напрямами: гігієна, терапія, ендодонтія, хірургія (видалення). Вартість клініки за ринковими цінами – 150 тисяч доларів. Завдяки меценатам, волонтерам й фахівцям стоматологічної сфери, які підтримали ідею, все обійшлось у 80 тисяч доларів.

«48 дітей українських захисників зі Львова, Маріуполя, Мелітополя та Краматорська вирушили на літнє дозвілля в Італію. У програмі – екскурсії по Калабрії, відпочинок на березі моря, театралізовані вистави, танці, флешмоби, спортивні змагання, ігри. Передбачили багато дозвілля з італійськими однолітками. Це вдалося реалізувати завдяки співпраці Львівської ОВА, мережі магазинів NOVUS, міжнародної видобувної компанії «Avellana Gold Ltd» та комплексу ХАРАКТЕР PARK», – поінформував Максим Козицький.

У Стебницькій міській лікарні капітально відремонтували приймальне відділення та відділення інтенсивної терапії. Також їх забезпечили сучасним обладнанням. Місцеві жителі зможуть отримувати якісні медичні послуги швидше. Детальніше за посиланням.

«Львівщина позбулась від 62 об’єктів радянської пропаганди. Упродовж цього тижня пам’ятники демонтували у Білому Камені Золочівського району, у селах Велике Колодно, Ременів, Жовтанці, Вирів, Зіболки та В’язова Львівського району», – додав начальник Львівської ОВА.

У Червонограді запрацював центр допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства. Тут надаватимуть комплексну соціально-психологічну та первинну правову допомогу, а також соціальні послуги постраждалим. Жінки з дітьми, які звертатимуться в центр, зможуть короткостроково або цілодобово залишитись у спеціально облаштованому приміщенні. На базі Центру працюватиме мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, яка оперативно реагуватиме на випадки насильства, що зафіксували працівники правоохоронних органів та де необхідна допомога фахівців. Такі бригади також працюють у Стрию та Дрогобичі. Як звернутись.

З переліком безпечних для купання водойм на Львівщині можна ознайомитися тут.