Головна Політика Голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур здійснила виїзд у Лавриківську сільську раду

Голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур здійснила виїзд у Лавриківську сільську раду

362
0

23 липня, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур здійснила виїзд у Лавриківську сільську раду.

В ході зустрічі голова РДА оглянула приміщення дошкільного навчального закладу. Наразі садочок зачинений, оскільки працівники перебувають у відпустках. Проте, як відмітила завідуюча ДНЗ, дрібні ремонтні роботи проводяться власними силами колективу та батьків вже зараз, задля того, щоб діти змогли повернутися у чисті та відремонтовані приміщення.

Опісля голова Жовківської райдержадміністрації відвідала школу, де проводяться роботи по капітальному ремонту подвір’я та огорожі ЗОШ. Паркан вже встановлено, проводяться земельні роботи по підготовці основи під монтування тротуарної плитки, встановлюються бордюри.

Виїзд у Лавриківську сільську раду

Виїзд у Лавриківську сільську раду

Також Надія Щур оглянула народний дім с. Лавриків. Тут завідуючий власним творчим задумом та особистими коштами встановив фасадні вивіски на приміщенні.

Виїзд у Лавриківську сільську раду

Виїзд у Лавриківську сільську раду

Але найголовніший об’єкт, який покращить добробут Лавриківської ради – це прокладання підвідного газопроводу до сіл Лавриків та Бабії. Роботи розпочались у травні місяці 2018 року і вже виконані на 85%. Об’єкти планується ввести в експлуатацію цього року. Роботу виконує підрядна організація СГПП «Дорошів» (керівник М.Блонський).

Загальна вартість робіт 2 293,450 тис. грн., з яких 2 048,450 тис. грн. – кошти обласних програм, 245,000 тис. грн. –кошти місцевих бюджетів.

Виїзд у Лавриківську сільську раду

Виїзд у Лавриківську сільську раду