Головна Політика Відбулося виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості...

Відбулося виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Жовківської РДА

184
0

24 травня, під головуванням першого заступника голови Жовківської РДА Любов Дунець та начальником Жовківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Скоропад Галиною прийнято участь у черговому виїзному засіданні робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання було запрошено 15 суб’єктів господарської діяльності та приватних підприємців які проживають на території Малехівської, Грибовицької та Дублянської місцевих рад.
Під час зустрічі обговорено питання щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства із виплати заробітної плати та легального використання найманої праці. Представники робочої групи наголосили на необхідності ведення прозорої підприємницької діяльності та зазначили, що питання легалізації заробітної плати та робочих місць, є надзвичайно актуальним.
У ході діалогу увагу присутніх було звернено на завданнях, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах Жовківського району, збільшити розмір заробітної плати, надходження до бюджету.

Довідково:

Виїзні засідання робочої групи відбуватимуться й надалі. Їх метою є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціального захисту працівників, погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам та недопущення її виникнення у майбутньому, забезпечення виконання мінімальних гарантій в оплаті праці та зростання рівня середньої заробітної плати працюючих.