Головна Політика Володимир Парасюк написав найбільше законопроектів серед усіх депутатів Львівщини

Володимир Парасюк написав найбільше законопроектів серед усіх депутатів Львівщини

249
0

Найбільш плідним львівським мажоритарником у Верховній Раді виявився Володимир Парасюк.  Він підготував за рік, що минає, найбільше законопроектів (51), у порівнянні з іншими мажоритарниками Львівщини: Оксаною Юринець, Дмитром Добродомовим, Ярославом Дубневичем, Олегом Мусієм, Іриною Подоляк, Михайлом Бондаром, Богданом Дубневичем, Тарасом Батенком, Богданом Матківським, Андрієм Котом та Андрієм Лопушанським.

Окрім цього, у Парасюка ще й один із найвищих показників ефективності — шість законопроектів, над якими він працював, стали чинними.

Упродовж року Володимир Парасюк 22 рази виступав у парламенті. Також подав 34 запити, більшість з яких стосувалися фактів корупції, бездіяльності чиновників, а також проблем виборчого округу.

Такий звіт опублікували експерти громадянської мережі ОПОРА, котрі проаналізували ефективність 12 народних депутатів, які на останніх виборах до парламенту обиралися у мажоритарних округах Львівської області.

Детально із законотворчою діяльністю Володимира Парасюка можна ознайомитись на сайті Верховної Ради за посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pIs/site2/p deputat?d id= 18124

Телефони помічників: Львів 098 172 99 40; (032) 253 42 21;

Київ: (044) 255-36-81.

Олександр ПЕКУН.