Головна Політика У Жовківській РДА відбулась нарада з головами місцевих рад

У Жовківській РДА відбулась нарада з головами місцевих рад

217
0

9 серпня, відбулася нарада з головами місцевих рад, яку провели перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець та заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич.

В ході наради обговорено ряд важливих питань, серед яких стан виконання місцевих бюджетів за період 7 місяців 2019 року, заходи з благоустрою населених пунктів в рамках підготовки та відзначення 28-ої річниці Дня незалежності України, стан реалізації мікропроектів, основні завдання 2019 року. Також піднімалися питання стану компенсації перевізникам понесених втрат за перевезення пільгових категорій населення та організації короткострокових військових зборів.

Обговорюючи питання благоустрою району, Любов Дунець дала доручення головам місцевих рад активізувати роботу з приведення населених пунктів у належний санітарний стан, впорядкування кладовищ та ліквідування несанкціонованих сміттєзвалищ.

В свою чергу начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ольга Сторожук проінформувала присутніх про стан реалізації мікропроектів на території Жовківського району.

Підбиваючи підсумок наради, перший заступник голови райдержадміністрації Любов Дунець звернула увагу присутніх на безумовному виконанні завдань, поставлених під час наради та закликала усіх до співпраці.

У Жовківській РДА відбулась нарада з головами місцевих рад