Головна Політика У Львові погасили марку, присвячену фразі українського прикордонника про російський воєнний корабель

У Львові погасили марку, присвячену фразі українського прикордонника про російський воєнний корабель

471
0

У Львові урочисто погасили марку, присвячену знаменитій фразі про російський воєнний корабель, що вже стала одним із символів спротиву українців російській орді. Це перша марка, яку Укрпошта ввела в обіг в умовах війни.

Погасили марку голова Львівської ОВА Максим Козицький, командир 103-ої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, командир 125-ої бригади Сил ТРО ЗСУ, директор львівської дирекції АТ Укрпошта Євгеній Савчук.

«Укрпошта завжди випускала чудові марки, які присвячувала героїчній історії України, її визначним людям. Сьогодні завдяки нашим військам твориться вже нова історія, тому приємно, що зусиллями багатьох людей, увіковічується те, за що бореться весь український народ. Ця марка – символ спротиву українського народу російській агресії. Вона вказує на правильний напрямок армії окупантів та всього так званого «руського міра». Ворог ніколи не здолає українську націю, бо за нами правда», – зазначив Максим Козицький.

Автор ескізу Борис Грох також взяв учать в погашенні марки та навіть роздав свої перші автографи. Він став переможцем у конкурсі, який оголосили ще 1 березня. Загалом участь взяли 500 художників, однак опитувачам найбільше сподобався варіант оформлення марки, запропонованої саме Борисом.

«Цей ескіз, що на марці, я намалював ще у перші дні вторгнення. Тоді мені здалось, що єдине, чим я можу бути корисний – це вміло робити свою роботу, а значить – малювати. А вже згодом я дізнався про конкурс. У ситуації, коли в твоїй країні війна, дуже важко тішитися цією перемогою, однак я дякую, усім кому сподобалась моя робота», – розповів автор ескізу марки Борис Грох.

До слова, до 2014 року Борис мешкав в Євпаторії. Після окупації Росією Криму  був вимушений перебратися до Львова.

На погашеній марці український військовий стоїть перед кораблем і жестом вказує напрямок для усієї російської армії. Марку випустили у двох номіналах (для відправки по Україні та за кордон) тиражем в 1 мільйон.

Фраза про російський воєнний корабель – це відповідь українських прикордонників, захисників острова Зміїний, російському кораблю на пропозицію здатися в день вторгнення військ рф в Україну 24 лютого.  Її виголосив прикордонник Роман Грибов, який буквально два тижні тому повернувся з полону до рідної Черкаської області.

Придбати поштові марки  «Русскій воєнний корабль, іді …!» можна у відділеннях Укрпошти та у філателістичному онлайн магазині.

У Львові погасили марку, присвячену фразі українського прикордонника про російський воєнний корабель У Львові погасили марку, присвячену фразі українського прикордонника про російський воєнний корабель У Львові погасили марку, присвячену фразі українського прикордонника про російський воєнний корабель У Львові погасили марку, присвячену фразі українського прикордонника про російський воєнний корабель У Львові погасили марку, присвячену фразі українського прикордонника про російський воєнний корабель У Львові погасили марку, присвячену фразі українського прикордонника про російський воєнний корабель