Головна Політика «Я прийшов у Верховну Раду, аби відстоювати місцеве самоврядування», – Павло Бакунець

«Я прийшов у Верховну Раду, аби відстоювати місцеве самоврядування», – Павло Бакунець

351
0

Довгоочікувана зустріч очільників місцевих громад та секретарів з народним депутатом України Павлом Бакунцем, що відбулася минулого понеділка у залі парку-готелю «Акварель», була приурочена Дню місцевого самоврядування. Народний обранець, який як ніхто інший знає «кухню» господаря-самоврядника, бо був і секретарем міської ради, і головою, ділився з колегами враженнями від нелегкої депутатської ноші, розповідав, що відстоюватиме, за що боротиметься, про вже досягнуте та заплановане.

Павло Бакунець започаткував у рамках залучення молоді до життя громади навчальний проект, що передбачає організацію екскурсій для дітей з Яворівщини та Жовківщини у Верховну Раду та обласну раду. Своїми успіхами у Верховній Раді вважає «відстояння наступу на місцеве самоврядування», зокрема, залишення акцизу від пального на місцях (так, для Жовківського району ця сума надходжень складає 39, 05 млн грн, а для Жовкви — 4,5 млн грн); залишення пайової участі для міст та повернення в управління місцевим громадам державних земель, що за межами населених пунктів.

Обранця від нашого виборчого округу хвилюють питання обговорення законопроєкту про ринок землі, про проведення інвентаризації землі Держгеокадастром, що планує масові аукціони та роздає в оренду землі на 49(!) років. Також Павло Бакунець говорив і про важливі аспекти Виборчого кодексу, зокрема, про те, що місцеві вибори-2020 можливі лише за умови проведення адміністративно-територіальної реформи за мажоритарною системою.

На зустрічі мали слово міський голова Жовкви Петро Вихопень, голова районної ради Роман Горбань, помічники народного депутата, а народний обранець   привітав грамотами від Верховної Ради голів-ювілярів.

До відома читачів: приймальня П. Бакунця знаходиться у Жовкві, на вул. Львівській, 40. Тут щоп’ятниці вестиметься прийом громадян (особисто П. Бакунець буде 27.12.19 р. та 10.01.20 р).

Наш кореспондент