Головна Політика З нагоди відначення Дня Збройних сил України у Львові відбудеться реорганізація руху

З нагоди відначення Дня Збройних сил України у Львові відбудеться реорганізація руху

95
0

Сьогодні Україна відзначає 30-ту річницю з дня створення національних Збройних Сил. З цієї нагоди у  Львові проведуть урочисті заходи, через що будуть певні зміни в русі транспорту.

Сьогодні на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України.

З нагоди їх проведення будуть перекриті вул. Героїв Майдану та вул. Стрийська (від вул. І. Франка до вул. Сахарова). Вул. Героїв Майдану буде перекрита в період з 09.00 до – 20.00 год, а вул. Стрийська (на проміжку від вул. І. Франка до вул. Сахарова) – з 09.00 до 14.00 год та з 16.00 до 22.00 год.

У зв’язку із проведенням урочистостей та святкового концерту, тролейбусний маршрут № 25 не курсуватиме.

Водночас автобусні маршрути об’їжджатимуть перекриті вулиці.

«На цій ділянці курсують три маршрути: № 3а, № 18 і № 57. Вони здійснюватимуть об’їзд закритої ділянки по вул. Чмоли, вул. Козельницькій, вул. І Франка з виїздом на вул. Шота Руставелі. У такий спосіб вони курсуватимуть весь день, окрім періоду орієнтовно між 14.00 год і 16.00 год, коли вул. Стрийська буде проїзною», – повідомили в пресслужбі ЛМР.