Головна Політика Загроза ракетного удару, Алея слави Героїв та пам’ятний знак Героям Небесної Сотні:...

Загроза ракетного удару, Алея слави Героїв та пам’ятний знак Героям Небесної Сотні: із головного за добу

9
0

Про важливе з життя Львівщини за добу поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – 8 листопада о 14:26. Була загроза ударів через зліт МіГ-31К. Небезпека не підтвердилася.

У селищі Великий Любінь висадили Алею слави Героїв, які загинули в російсько-українській війні. На честь кожного воїна посадили дерева.

У селі Бистриця-Гірська відкрили пам’ятний знак Героям Небесної Сотні.

Докладно про те, які є можливості навчання для захисників та захисниць на Львівщині: https://loda.gov.ua/news/83672

За 10 місяців 2023 року місцеві бюджети Львівської області отримали майже 26 млрд гривень податків. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження податків зборів та інших обов’язкових платежів до місцевих бюджетів Львівщини збільшились на 16,9%: https://loda.gov.ua/news/83675

Понад 500 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали амбулаторну медичну допомогу у Львівській області від початку повномасштабного вторгнення. Як отримати меддопомогу ВПО: https://loda.gov.ua/news/83666

Польський фонд міжнародної солідарності передав Підберізцівській громаді шкільний автобус в межах кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України», завдяки фінансуванню Європейської Комісії у співпраці з Банком Господарства Крайового. Ініціативу реалізували в рамках проєкту «Health Resilience 2».

Група волонтерів із США відвідала Трускавець та привезла 9 автомобілів швидкої медичної допомоги на фронт

Для вчителів фізкультури, основ здоров’я, захисту України та медичних сестер Славської громади провели теоретичні та практичні навчання на тему «Базова підтримка життя» та «Зупинка кровотеч». Практикум організували Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф спільно зі Стрийською РВА.

Школи Моршинської громади отримали книги на правову тематику від Київського університету права НАН України. Це втілили в межах Меморандуму про співпрацю та партнерство, який минулого року підписали Стрийська РВА і Київський університет права НАН України.

Дрогобицька РВА передала бійцям прикордонної служби буржуйки, газову плиту та інші необхідні засоби.

Близько 16 тисяч гривень на потреби ЗСУ зібрали учні 4-7 класів Миклашівського НВК.