Головна Політика Загроза ракетного удару, авто для воїнів та тренінги із психоедукації: із головного...

Загроза ракетного удару, авто для воїнів та тренінги із психоедукації: із головного за минулу добу на Львівщині

62
0

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головні події на Львівщині за добу, що минула.

Як він зазначив,  один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу у Львівській області – 1 травня о 04:12. Була загроза ракетного удару з літаків ТУ-95М з території Каспійського моря. На Львівщині спокійно.

Окрім цього, у Стрию міські медичні заклади об’єдналися у Територіальне медичне об’єднання «Стрийська міська об’єднана лікарня». До його складу увійшли дитяча лікарня, міська лікарня та пологовий будинок. Невдовзі до об’єднання долучиться і Стрийська ЦРЛ.

Допомога зі Золочівщини: родина нашого земляка, який зараз на Дніпропетровщині виконує бойові завдання, придбала і передала автомобіль на фронт. Також забезпечили продуктами, засобами гігієни та іншою допомогою наших оборонців у Запорізькій області.

В освітніх закладах Львівщини тренінги із психоедукації упродовж трьох місяців пройшли близько 3 тисяч 500 людей. Їхня мета – розпізнати та запобігти психологічним проблемам серед працівників шкіл, учнів, їхніх батьків. Тренінги проводять в межах робочої групи «Медико-психосоціальна послуга на Львівщині» спільно з Департамент освіти і науки Львівської ОДА.

Щоб такий тренінг провели у вашому навчальному закладі, заповніть анкету: https://bit.ly/44hJzUZ

Щоб долучитися до проведення тренінгів в освітніх закладах, заповнюйте форму: https://bit.ly/3HrwFdi