Головна Політика Заклади тимчасового проживання ВПО на Львівщині отримають побутову техніку від Польщі

Заклади тимчасового проживання ВПО на Львівщині отримають побутову техніку від Польщі

85
0

Загальна сума допомоги складає понад 500 тисяч гривень.

На Львівщину надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від «Готельного холдингу Польщі» для облаштування додаткових місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території області.

Гуманітарну допомога, у вигляді побутової техніки та кухонних гарнітурів, передадуть у заклади обласного підпорядкування, які знаходяться під керівництвом департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА.

«Вдячні за чергову надану допомогу для українського народу. Зараз спільно з департаментом соцзахисту працюємо над логістикою та розподілом необхідних ресурсів, які отримали. Також висловлюємо вдячність Українській асоціації готелів та курортів (UHRA) та Польському фонду розвитку за координацію та сприяння проєкту», – поділилася керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

Нагадаємо, що завдяки ініціативі «Готельного холдингу Польщі», підтримці Уряду Республіки Польща та сприянню Державного агентства стратегічних резервів Республіки Польща Львівщина раніше отримала гуманітарний вантаж на понад 12 млн грн.

Йдеться про 1,5 тисячі ліжок, 3 тисячі комплектів постільної білизни та інші необхідні товари для організації побуту й проживання людей: меблі, матраци, подушки, ковдри, рушники, кухонний інвентар.

Зазначимо, що на теренах Львівщини зараз офіційно проживають 251 тисяча ВПО, з них 75 тисяч – діти.