Головна Політика Відбулася чергова сесія Жовківської районної ради

Відбулася чергова сесія Жовківської районної ради

187
0

31 травня в сесійному залі Жовківської районної ради розпочало свою роботу засідання чергової 22-ої сесії Жовківської районної ради VII-го демократичного скликання.

Участь у роботі сесії взяла голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, голови місцевих рад.

Розпочалося засідання хвилиною мовчання у другу річницю трагедії в пам’ять за загиблими рятувальниками на Грибовицькому сміттєзвалищі: Юрієм Рудим, Богданом Юнком та Андрієм Вненкевичем.

Опісля до присутніх звернувся Володимир Пилат, засновник стилю та Верховний учитель бойового гопака, який подякував районній владі за підтримку та розвиток цього бойового мистецтва на Жовківщині.

На сьогоднішньому засідання за результатами зональних змагань VІ обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад Львівщини-2018 були відзначені кращі учасники команди, представники депутатського корпусу Жовківщини.

На порядок денний чергової 22-ої сесії було винесено понад 20-ти питань. В основному депутати проголосували про прийняття ряду програм, затвердження технічної документації про нормативно грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, затвердження змін до районних цільових програм тощо.

Окрім питань порядку денного були розглянуті та одноголосно прийняті звернення Жовківської районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень та про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні.

З усіх питань порядку денного засідання чергової 22-ї сесії Жовківської районної ради VII-го демократичного скликання депутати схвалили відповідні рішення.

Засідання чергової 22-ої сесії Жовківської районної ради VII-го демократичного скликання

Засідання чергової 22-ої сесії Жовківської районної ради VII-го демократичного скликання

Засідання чергової 22-ої сесії Жовківської районної ради VII-го демократичного скликання