Головна Політика «Золотий хрест», гранти на розвиток бізнесу, «Теплий Хаб»: з головного за добу...

«Золотий хрест», гранти на розвиток бізнесу, «Теплий Хаб»: з головного за добу на Львівщині

24
0

Про головне з життя Львівської області за добу поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Повітряна тривога, яка тривала у нашій області 8 січня з 06:20 по 08:25, для Львівщини закінчилася без наслідків. Дякуємо за це воїнам протиповітряної оборони в інших областях України.

Сьогодні наша область прощається з п’ятьма захисниками. Це Андрій Басараб, Андрій Будилюк, Андрій Ключник, Мирослав Гладкий та Андрій Дружицький. Усі вони загинули обороняючи нашу державу на передовій. Світла та вічна пам’ять Героям. Більше про воїнів тут: https://loda.gov.ua/news/89166

Володимир Івасів зі Самбірщини отримав нагороду «Хрест Військова честь». Нагороду нашому землякові, підполковнику ЗСУ, вручили за його виважені рішення та виняткову сміливість на військовому полі. Дякуємо за високий професіоналізм та відданість службі й Україні.

Інший наш земляк, Ростислав Руденко зі Солонки, на жаль, посмертно, отримав почесний нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного «Золотий хрест». Це висока нагорода за захист країни під час російського вторгнення. Вічна пам’ять Герою.

Торік за кошти обласного бюджету закупили сучасні засоби оповіщення для 57 громад Львівщини. Обладнання придбали в межах співфінансування з обласної програми «Безпечна Львівщина». Деталі за посиланням: https://loda.gov.ua/news/89056

Ваучери на навчання, гранти на розвиток бізнесу, працевлаштування: Служба зайнятості у Львівській області допомагає ветеранам адаптуватися до життя в тилу. Як скористатися можливостями: https://loda.gov.ua/news/89108

Аграрії Львівщини можуть отримати гранти в межах інвестиційної програми ФАО. Є час до 31 січня, щоб подати заявки для участі у другому етапі. Проєкт реалізовують за підтримки Львівської ОВА, зокрема департаменту агропромислового розвитку: https://loda.gov.ua/news/89078

У Трускавці запрацював «Теплий Хаб» для вимушених переселенців із Бердянського району. Тут можна отримати допомогу, консультацію та заручитися підтримкою при виникненні яких-небудь труднощів. Ініціювало відкриття Центру керівництво Бердянського району за підтримки місцевих благодійників та меценатів. Деталі: https://loda.gov.ua/news/89101

Жителі Львівщини продовжують Різдвяний марафон донатів для наших воїнів.

У селах Старява та Заверхів Мостиської громади наколядували 116 тисяч гривень на дрони для захисників.

У селі Мишлятичі Шегинівської громади під час благодійної коляди зібрали 41 тисячу гривень на ЗСУ. А у народному домі села Золотковичі – понад 26 тисяч гривень.

У селі Верхня Білка Підберізцівської громади відбувся благодійний різдвяний фестиваль «Колядуймо Богу – наближаймо Перемогу!». Зібрали більш ніж 60 тисяч гривень для потреб наших воїнів. Щедрувальники села Сухоріччя передали для потреб захисників на передовій 35 тисяч гривень.

Щедрувальники зі Солонківської громади зібрали близько 56 тисяч гривень. За ці кошти купили зарядні станції для піхоти ЗСУ на Запорізькому напрямку та три шоломи для 74 ОРБ, який зараз на Донецькому напрямку.

Народний аматорський хореографічний колектив «Життя в танці» Жовтанецької громади зібрав понад 40 тисяч гривень нашим оборонцям. Більше ніж 70 тисяч гривень для ЗСУ передали колядники зі сіл Велике Колодно та Колоденці.

Під час вечора коляди, який відбувся у Народному Домі міста Кам’янка-Бузька, вдалось зібрати близько 28 тисяч гривень для наших захисників та захисниць.

У межах благодійних театралізованих Різдвяних концертів, які провели у селах Ставчани та Оброшино за участі місцевих творчих колективів, для ЗСУ зібрали та передали понад 23 тисячі гривень.

Вихованці Червоноградської Школи Мистецтв та камерний хор «Кристинопіль» зібрали для потреб військових понад 30 тисяч гривень. Усі кошти передали волонтерам «Автомайдан Червоноград».

У Народному домі села Демня Тростянецької громади колядникам вдалось зібрати 27 тисяч гривень та 50 євро для односельчанина, який зараз на передовій.

Молодіжна рада Жидачівської громади зібрала 17 тисяч гривень, з яких половину суми віддали на придбання автомобіля для 63-ї ОМБр, у складі якої захищає Україну наш земляк із Жидачівщини. Іншу частину коштів молодь передала на придбання FPV-дронів для українських захисників.

У Самборі у конференц-залі Прокатедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці відбувся виступ гурту «Самбірчани» та хору собору «Поклик душі», під час якого зібрали майже 17 тисяч гривень. Народний гурт «Самбірчани» продовжує різдвяний благодійний тур, щоб акумулювати кошти на автомобіль для ЗСУ.

«Знаю, що в інших містах та селах нашої області було ще багато подібних зборів. Дякую вам, люди! Дякую всім, хто колядує і продовжує українську традицію. Дякую всім, хто підтримує тих, завдяки кому є Україна. Є та буде. Переможемо!», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.