У Львові у квартирі будинку на вулиці Шевченка 29-річний чоловік під час конфлікту завдав ножового поранення своєму 31-річному знайомому. Потерпілого з тяжкими тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні.
Повідомлення про пораненого надійшло до поліції 8 серпня. До встановлення обставин інциденту залучили оперативників кримінальної поліції, слідчих та працівників інших підрозділів відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1.
За даними правоохоронців, під час раптово виниклого конфлікту 29-річний львів’янин ударив ножем 31-річного мешканця Львова. Після надання першої допомоги потерпілого доправили до медзакладу.
Зловмисника затримали у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження).
Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Досудове розслідування триває.








