Головна Соціальне життя Бюджетні подарунки від Миколая

Бюджетні подарунки від Миколая

558
0

Святий Миколай – один з найбільш шановаших святих, чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. День Святого Миколая – свято добра і солодощів. За традицією, добрий Миколай приносить подарунки, які заздалегідь замовляє у листах дітвора. Та й дорослі очікують щось приємне і несподіване.
Які ж цьогоріч подарунки користувалися попитом? Чи вплинула незаможність людей  на вибір  святкових презентів?

Ще напередодні свята Миколая у торгових закладах відчувалося особливе пожвавлення. Батьки приглядали своїм чадам іграшки, книжки. У крамниці іграшок нам розповіли про узагальнений список – ТОП-10 найбільш бажаних подарунків від Святого Миколая.
1. Нові гаджети і техніка.
2. Іграшки на радіоуправлінні.
3. Ляльки та м’які іграшки.
4. Конструктор Lego.
5. Дитяча косметика.
6. Автопарк: поліцейська, пожежна, вантажна машини, швидка допомога, яскраво-жовте таксі.
7. Книги.
8. Спортивний інвентар.
9. Солодощі.
10. Одяг і взуття.
— Окремі батьки приходять за покупками, чітко визначеними, буває, перечитують у листі до Св. Миколая, інші придивляються, розпитують, вибирають. Звісно, вирішальну роль зіграє ціна, — поділився реалізатор дитячих іграшок.

Як і щороку, попитом користувалися стандартні набори – білизна, шкарпетки, колготи – це завжди актуальні  «бренди». «Такий товар завжди потрібний і забагато не буває, — констатує пані Галина, власниця павільйону у критому ринку Жовкви. – Проте цьогоріч таки відчувається, що люди рахують гроші, бо задумуються про ціну і численність подарункових наборів».
У крамниці косметики «Євро» покупці купували шампуні, лаки для волосся, мило, гелі, пінки для гоління, парфуми, дезодоранти  в асортименті. Також і подарункові набори.

— Звичайно, що за продажем відчувається наближення свята Миколая. Усі хочуть зробити рідним і близьким приємні презенти, — поділився власник Володимир.  —  Ажіотажного попиту, звісно, немає, але і так люди якось дають раду і прагнуть подарувати приємність.
Цьогорічною новинкою стали розрекламовані кредити саме на придбання подарунків до Дня Св. Миколая – телефони, побутова техніка.  Навіть оплату за дитячі іграшки можна розтермінувати на 6-12 місяців. Але тут уже треба бути пильним і фінансово грамотним, бо можна сплатити значно більше, ніж ціна товарів.  

Уляна Лащівська.