Військовослужбовцю з Великолюбінської громади Володимиру Лобасу, який нині захищає Україну, придбали екшн-камеру, необхідну йому та побратимам для виконання бойових завдань.
Обладнання закупили за кошти, зібрані під час благодійного футбольного турніру пам’яті Олега Мазура, а також завдяки фінансовій підтримці працівників апарату Великолюбінської селищної ради.
Організатори та учасники ініціативи наголошують, що завдяки спільним зусиллям громада може оперативно реагувати на потреби військових і підтримувати їх там, де це найбільш необхідно.
Пам’ятаймо: боротьба триває. І поки наші воїни тримають оборону на фронті, наш обов’язок – підтримувати їх у тилу. Лише об’єднавши зусилля, допомагаючи військовим усіма можливими способами, ми наближаємо Перемогу України. — Олег Штурин








