Головна Соціальне життя Iнноваційні методи роботи служби зайнятості

Iнноваційні методи роботи служби зайнятості

447
0

Минулого тижня у Жовківському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з метою інформації населення про можливості служби зайнятості щодо соціального захисту безробітних громадян та задоволення потреб роботодавців. У ньому взяли участь заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич, роботодавці району, соціальні партнери.

Насамперед перед учасниками круглого столу виступив директор центру зайнятості Микола Кришталюк, ознайомивши присутніх із станом ринку праці в районі. Окрім того, було наголошено на проблематиці  працевлаштування безробітних, зокрема пільгових категорій, учасників АТО, усе підкріплено статистичними даними.

Цікавою була відеопрезентація про роботу Жовківського районного центру зайнятості. Працівники служби розповіли про інноваційні методи роботи. Передусім говорили про такі послуги, як «відеовакансія» та «відеорезюме», які допоможуть набагато швидше знайти роботу безробітному, а роботодавцю – гідного працівника. Окрім того, у центрі зайнятості відбувається підбір та професійне навчання зареєстрованих безробітних за професіями. Оплата навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального стархування України.  Є й така послуга, як громадські роботи. Це суспільно корисні оплачувані роботи, що відповідають потребам певної територіальної громади або задовольняють суспільні потреби територіальних громад. Вони здійснюються для тимчасової матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах. Однак це лише невеличкий перелік послуг.

Надалі відбувалася конструктивна бесіда: усі дійшли висновку, що завдяки тісній співпраці між центром зайнятості, органами місцевого самоврядування, соціальними партнерами та роботодавцями можна вирішувати нагальні питання укомплектування підприємств та організацій району необхідними кадрами, а населення – достойною роботою.

Яніна Тарасів.