Головна Соціальне життя Львівська обласна державна адміністрація підписала меморандум про перевезення та пільги в громадському...

Львівська обласна державна адміністрація підписала меморандум про перевезення та пільги в громадському транспорті

217
0

Меморандум про співпрацю і взаємодію між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівським обласним осередком Всеукраїнської Громадської Організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Львівською обласною організацією роботодавців транспорту, Львівською обласною організацією профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України
31 травня 2018 року м. Львів

Львівська обласна державна адміністрація в особі голови СИНЮТКИ Олега Михайловича, який діє на підставі Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Львівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» в особі голови ВЕЛІЙКИ Івана Богдановича, який діє на підставі Положення, Львівська обласна організація роботодавців транспорту в особі голови правління ШЕНДЮХА Юрія Андрійовича, який діє на підставі Статуту, Львівська обласна організація профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України в особі голови КРИВЕНКА Юрія Анатолійовича, який діє на підставі Статуту, усвідомлюючи необхідність співпраці та спільних дій для вирішення питань забезпечення стабільних, безпечних і якісних перевезень та забезпечення права безкоштовного проїзду учасникам бойових дій, які брали участь в АТО (ООС), бійцям-добровольцям АТО, особам з інвалідністю внаслідок війни, які мужньо виконували військовий та громадський обов’язок, захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, членам сімей загиблих, особам з інвалідністю зі зору 1-ї групи та супроводжуючій особі пасажирським автомобільним транспортом на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області, керуючись принципом об’єднання зусиль для досягнення поставленої мети, дійшли спільної згоди та уклали Меморандум про таке:

Меморандум є документом, що засвідчує наміри сторін забезпечити для учасників бойових дій, які брали участь в АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих, осіб з інвалідністю зі зору 1-ї групи та супроводжуючій особі безкоштовний проїзд пасажирським автомобільним транспортом на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області, при цьому сприяти розвитку галузі автомобільних пасажирських перевезень.
Суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області, забезпечують безкоштовний проїзд у межах Львівської області пільгових категорій громадян, а саме:
— учасників бойових дій;
— бійців-добровольців АТО;
— осіб з інвалідністю внаслідок війни;
— членів сімей загиблих;
— особам з інвалідністю 1-ї групи зі зору та супроводжуючій особі.

Львівська обласна державна адміністрація, в межах своїх повноважень: вишукує можливість виділення коштів для компенсації втрат суб’єктам господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських і міжміських автобусних маршрутах, від безкоштовного проїзду осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих та осіб із інвалідністю 1-ї групи зі зору та супроводжуючій особі; застосовує комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення організації пасажирських автоперевезень у Львівській області і маршрутної мережі, забезпечує розбудову транспортної інфраструктури, впровадження прозорого механізму визначення на конкурсних засадах перевізників на автобусних маршрутах та забудовників автостанцій, вирішення проблем пільгових і нелегальних перевезень, впровадження сучасних систем управління, обліку та контролю в автотранспортній сфері, забезпечення безпеки перевезень пасажирів.

Меморандум підписали: голова Львівської обласної державної адміністрації О. М. СИНЮТКА, голова Львівського обласного осередку Всеукраїнської Громадської Організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників І. Б. ВЕЛІЙКА, голова правління Львівської обласної організації роботодавців транспорту Ю. А. ШЕНДЮХ, голова Львівської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Ю. А. КРИВЕНКО.